Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Προς αναζητηση petite, και επειδη την Ειρηνη του Αγκυρας 12 δεν την πετυχαινω με τιποτα, κατευθυνθηκα στο Φ109 για την Νελια. Απο το σαλοναρισμα δεν εδειχνε υποσχομενη αλλα περασα γιατι με τη ζεστη δεν ειχα ορεξη να ψαχνω ολη τη φυλης.
Η τσατσα η μαλακω μου πε μπαρουφες οτι δεν περιμενει αλλος, αλλα ειμαι 99% σιγουρος οτι μπηκε σ αλλον πριν εμενα. Μερικες θελουν καντηλια, αλλα εκει παω γι αλλο σκοπο και δεν εχω ορεξη να μπλεκω.
Η κοπελα δεν ξερει καθολου ελληνικα/αγγλικα οπως αναφερθηκε. Εχει υπεροζα βυζακια για τα γουστα μου, και αφηνει χωρις μα και μου. Κατα τ αλλα ειναι απολυτως αλλου, σε οσες φασεις την προσεξα κοιτουσε το υπερπεραν, σα να ονειρευοταν οτι ηταν αλλου, και εκει καπου χαθηκε και η ορεξη μου καθως ηταν στεναχωρο το θεαμα. Πιπα μετρια και μηχανικη. Οι εκφρασεις της στο σεξ θα ηταν καυλωτικες αν υπηρχε η ψευδαισθηση οτι γουσταρε και λιγο, οπως συμβαινει με τις περισσοτερες επαγγελματιες, αλλα εδω ειχε στραβωσει απο νωρις η ατμοσφαιρα και δε σωζωταν.
Αν καποια στιγμη περασω και την πετυχω χαμογελαστη, σαν να χει αλλαξει κατι, μπορει να ξαναμπω, αλλιως δεν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Νέλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
396
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, vril, sexaddict7

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2018
φιλε !! ο χρηστης Teksoz ξαδερφακι σου ειναι Χμμμ; ???
K
kostasvenos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1