Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 22205
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

χτεσινή συνάντηση με υβοννη.στον Μίδα βρεθήκαμε στο λόμπι.ωραίο τυπακι άνετη παίρνω δωμάτιο και μπαίνω για μπανιο.μόλις βγαίνω.βλέπω το μωρό ετοιμο και πάνω στο κρεβάτι κάτι δονητές τάπες και κρέμες.αρχίζει με μια επιθετική πίπα τον περνει άνετα όλα μέσα μέχρι το λαρύγγι εγω εβαζα δαχτυλα σε μουνι ξαθ κωλο ειναι οντως αρκετα δουλεμεναω.ανεβαίνει από πανω και χτυπιέται με μανία μετά την βάζω στα 4 με θέα το κουλουράκι τις που δεν το πείρα χτες.ενώ την γαμαγα έβαζε δάχτυλα στο κώλο της κσι μου έλεγε να την γαμαω ποιο δυνατά .πόσο να αντέξω...μου είπε που θα μου τα πετάξεις;τις λέω έλα να τα καταπιεις όπως και το έκανε παίζοντας τα χυσια λίγο πριν τα καταπιεί στο στομα τις.στον δεύτερο γύρω της είπα να μου κάνει squirting μου λεει θα προσπαθήσω είναι δύσκολο.έκανε προσπάθεια μου είπε να βάλω τα δάχτυλα στο μουνι τις δυνατά και βαθεια .αλλά δεν τα καταφέραμε δεν πειράζει άλλη φορά.μπορεί να φταίει που ήταν και αργά.καλή συνάντηση μιλάει στο σεξ σε καυλωνει αυτό κσι ιδρώνει την φανέλα.κυριολεκτικά μιλάω.είχε γίνει μούσκεμα. αυτά αξίζει πάντως δεν τα κλαις τα λεφτα σου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, panagos7, varavas1 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2018
Να σε ρωτήσω φίλε το ιμουν ήταν έτσι κρεμασμένο σαν σταφύλι όπως στην φώτο με τις κάλτσες??? Οι φωτογραφίες όλες είναι αποτρεπτικες έως αηδιαστικες
16 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς γούστα είναι αυτα
f21
f21
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2