Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67843
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είπα να δοκιμάσω κι εγώ κάπου στα τέλη του Απρίλη μιας και η γκόμενα είναι πολυσυζητημένη. Βέβαια δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή αλλά εκείνη τη μέρα και ώρα ήταν η μόνη που απάντησε. Από εμφάνιση δεν περίμενα πάρα πολλά άλλα είχα ελπίδες για καλό σεξ βάση των κριτικών.
Έλα όμως που το παρουσιαστικό της ήταν για μένα κάτω του μετρίου! Αυτό που έβλεπα δεν με καυλωνε αρκετά. Το πρόσωπο της είναι πολύ μέτριο, έχει μικρό βυζί και ο κωλος της απέχει παρασάγγας απ' αυτό που θεωρώ εγώ ωραίο. Η μόνη στάση που είναι αποδεκτά ωραίος κωλος είναι στα τέσσερα που τεντώνουν οι πατσες και δεν φαίνεται η κυτταρίτιδα και σε προκαλεί για μπατσες και κάρφωμα χωρίς αύριο. Όταν στέκεται όρθια σχεδόν δεν βλέπεται από τη μέση και κάτω. Αρκετά τα παραπανισια κιλά λοιπόν και γενικά εμφάνιση της καλής μας της κυρας γειτόνισσας. Στην αναγραφενη ηλικία προσθέστε 8-10 χρονακια.
Στο σεξ παρόλα αυτά είναι αρκετά καλή και ορεξατη καθ όλη τη διάρκεια. Το δυνατό της σημείο είναι η πίπα με γλυψιματα, σαλιωματα και ντιπθροουτ αβίαστα. Η αίσθηση του μουνιού της βέβαια δεν είναι και η καλύτερη, αφού έχει περάσει από πάνω της η μισή Αθήνα και βάλε.
Παντως δεν έκανε πράγματα πανω στο σεξ που θα με απογειωναν και θα με έκαναν να παραβλέψω την κακη της εμφάνιση και να πω οκ, μπορεί να μη μου αρέσει εμφανισιακά αλλά άξιζε τον κόπο. Έχω γαμηθει πολύ καλύτερα και με πολύ ωραιότερες γυναίκες, για αυτό και δυσκολεύομαι αυτή τη στιγμή να ανακαλέσω στη μνήμη μου λεπτομέρειες της μέρας εκείνης. Το γαμησι αυτό με άφησε αδιάφορο και δεν έχω σκοπό να επαναλάβω τη συνάντηση. Φιλοτιμη μεν αλλά μέχρι εκει. Ίσως αν ήταν στα μισά λεφτά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
372
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, chris1955, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού