Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 64 10
Sex Studio 108112
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχουμε και λεμε....Ναντια πρωτη της μερα στην δουλεια...κατι που ειναι δικοπο μαχαιρι μιας κι οι πιθανοτητες να σου τυχει ειτε κελεπουρι ειτε φολα ειναι μοιρασμενες...αλλα με το που την ειδα να σαλοναρει και μονο απο το στυλ και το υφος που ειχε καταλαβα οτι προκειται για Πολυ Καλη περιπτωση και δεν διαψευστηκα!

Εμφανιση Ναντιας...Μελαχρινη 25αρα με πολυ κοντο αγοριστικο κουρεμα,πολυ ομορφο και σεξυ προσωπο κι ενα κορμι απλα αψεγαδιαστο!!!Βυζαρες 3αρες σιλικονατες αλλα πολυ καλης ποιοτητας κι εναν κωλο υπεροχο τον οποιο προσφερει στα εξτρα!Γενικα μια γυναικα που με το που την βλεπεις σε καθηλωνει!!!

Εντος δωματιου..Λιγη κουβεντουλα στα Αγγλικα..και το ματς αρχιζει!!Η τυπισσα κανει τρομερα προκαταρκτικα με γλυψιματα σε λαιμο ρωγες κοιλια χερια και ολα αυτα για πολλη ωρα εως οτου ερθει στο limit up ο δεικτης της καυλας οποτε και φορεσε την καποτα για να συνεχισει το θεαρεστο εργο της πιπας!!Και τι πιπα...γλυψιμο του κορμου απο πανω μεχρι κατω με ταυτοχρονο λαγνο κοιταγμα του στυλ...μου αρεσει να γλειφω ψωλες...πιπα με χερια,deepthroat χωρις χερια μιας και χαιδευε τα αρχιδια με το ενα χερι και του αλλουνου χεριου τα δαχτυλα τα ειχε αναλαβει το στομα μου!Tι να λεμε!!!Ακολουθως ερχεται προς το μερος μου ωστε να γευτω τις υπεροχες ρωζ ρωγες της για κανα διλεπτο και ευθυς ξεκιναει το καβαλικευμα!!Τετοιο καβαλικευμα μονο η Αλινα η πουταναρα μου εχει ξανακανει!Αλλαξε τρεις διαφορετικες στασεις και χτυπιοταν κανα 5λεπτο με εναλλαγες εντασης οποτε και την σταματησα μιας και και ηθελα να την απολαυσω περισσοτερο!!Ακουλουθησε το ιεραποστολικο οπου κι ειχε τυλιξει τα ποδια της γυρω μου και με παρακινουσε για δυνατοτερο κι εντονοτερο σπρωξιμο οπως κι εκανα μεχρι να την γυρισω στο πισωκολλητο οπου εκει τα εχασα!!Τρομερο κουνημα γοφων..the hips dont lie...ενω ταυτοχρονα μου εγλειφε τα χερια και τα δαχτυλα...γατα η κυρια...με αποκορυφωμα πως οταν τελειωσα δεν με εβγαλε απο μεσα της παρα μονο εκανε κυκλωτικες κινησεις της κωλαρας της για αρκετη ωρα ωστε να με ξεστραγγιξει εντελως!Απλα αψογη...



Υ.γ1... Πηρα το απλο προγραμμα των 50ευρω!

Υ.γ2...Η κοπελα ειναι δυο μηνες στην Ελλαδα οποτε δεν ξερει γρι Ελληνικα..οποιαδηποτε συννενοηση γινεται στην Αγγλικην!

Υ.γ3...Προτεινεται ανεπιφυλακτα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Νάντια
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού