Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα από μια βδομαδα αποχής περασα απο πιπινου118 στο σαλόνι βγηκε η αννα και η Χριστίνα
πηρα σειρα για τη Χριστίνα μικρουλα ψηλή ομορφη
περιμεναν ειδη δύο συναγωνιστές η τσατσα τυπική μοιλαγε ρωσικα με ενα τυπο που μπαινοβγαινε μαλον ηταν ανθρωπος του σπιτιού
Ηρθε η σειρα μου πληρωσα μπηκα στο δεξι μεγαλο δωματιο που δεν εβλεπα τη μύτη μου και πριν προλαβω να γδυθω ηρθε το μωρό με χαιρεταει με τη γλυκιά της φωνουλα ξαπλωνει και της λεω μισο να κανω ενα τοπικό στο ντουζ
Πεφτω διπλα της και αρχίζει χαδακια φιλακια στο στηθος μου πεσανε και μερικα στα χείλη χωρις γλώσσα ενω ο πουτσος μου αρχισε να ζωντανεύει
με ρωταει πιπα? ακαποτη της λεω... και χωρις να κανει χρηση μωρομαντηλου ξεκινάει να γλύφει τη περιοχη
τη κατευθηνω προς τα αρχιδια και απολαμβανω τη ζεστασια των χειλιων της και την αίσθηση της γλωσας της ενω αναδευει τα μπαλακια
Μετα ξεκιναει πιπα με το πουτσο μου σε πληρη στηση καλη θα έλεγα με γρηγορο ρυθμο που καπια στιγμη τη σταμάτησα γιατι θα με τελιωνε το καριολακι
δεν ασχοληθηκα με το μουνακι της γιατι με ειχε συνεπάρει η περιποιηση που μου έκανε ασε που δεν εβλεπα τιποτα λογω πολυ χαμηλού φωτισμου τζαμπα οι καθρεφτες που ειχε το δωματιοΚεφάλι σε τοίχο!
Σγη συνεχεια ρωτάει πως θελω να τη γαμησω τη βαζω ανάσκελα μου φοραει το προφυλαχτικο και μπαίνω καλη αίσθηση το μουνακι της και με θεα το καυλιαρικο μουτρακι της εδινα ρυθμό με τα ποδια της στο στηθος μου αλοτε καρατωντας τη μέση της και και τραβωντας τη πανω μου και τελος ξαπλωνοντας πανω της με φιλια στο πρόσωπο λαιμο και χείλια ηρθε το τέλος
Σε ολη τη διάρκεια που τον ειχα μεσα της το ενα της χερι το ειχε πισω να ελέγχει το προφυλαχτικο αν ειναι στη θεση του και οταν βγήκα τη ρώτησα ,,φοβάσαι? Ειναι κοντο μου λέει και κοιτάω μη φύγει... που να ημουν και κανενας πουτσαρας..
Σε γενικες γραμες το κορίτσι ειναι μια ευχαριστη παρουσία γλυκο ομορφο καθαρο
το αρωμα τσιγαρου που ένοιωσα δεν με χαλαει ανιθετως με φτιαχνει το προτιμώ απο το στοματικό διάλυμα και ας μη καπνιζω μου ξυπνάει αναμνήσεις
δεν εδιξε να δυσανασχετεί σε κάτι πιπα καλή στο σεξ είχε συμμετοχή
Εγώ λογω που ειχα μερες να αδειάζω δεν αντεξα πολυ ώστε να απολαυσω απο ολες τις πλευρές το χριστινακι με χαλασε ο χαμηλος φωτισμός πράγμα που με αποθαρρύνει να ξαναπάω καθως και οι κοντες καποτες
Το χριστινακι Έρωταςόμως θα θελα να το ξαναδώ καπου με φως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, Peter Van Norden, spor48 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2018
Ξενερωτικό αυτό με το κράτημα της καπότας που έκανε.
Μ
Μααλάκας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1