Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376834
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Ειπα κ το έκανα, πήγα για τη Πατρίτσια δεν την είχα ξαναπάρει(κακώς) γενικά δεν είμαι τόσο των στούντιο. Λάτιν σοκολάτα, μπαμπάτσικη, με απίθανο νταρντανέ κώλο, πολύ ωραίο χαμόγελο κ μέσα δύναμη. Η κοπέλα ήθελε να με φάει όπως είπε κ έκανε τελικά, Πολύ σεξουάλα η κυρία, με φουλ προκαταρτικά γλωσσόφιλα,φιλιά στο κορμί,ρώγες έγλειψε,κοιλιές κ ξανά πάνω για φιλιά κ δαγκώματα, μετά άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια πολυ αισθησιακά έπειτα μανιωδώς, το εργαλείο κάγκελο κ δεν το ακούμπαγε, μόνο αρχίδια, αφού τελείωσε η Λατινογαργαλιάρα με τα αρχίδια ξεκινάει να μ τον παίζει με τα πόδια, εγώ να της βάζω δάχτυλο στο υγρο μουνακι της κ μετά δώστου παλι φιλιά. Έρχεται να ιππεύσει άριστα όπως ιππεύουν οι Λατίνες με σπάσιμο της μέσης η σφιχτή νταρνοκωλάρα της θεσπέσια της λέω κάτσε από την άλλη να βλέπω τη κωλάρα, δώστο reverse cowgirl ανελέητο κ εγώ να σφαλιαρίζω αυτόν την υπέροχο κώλο, μετά τη βάζω στα τέσσερα, σπάει μέση ανοόγει πόδια εντάξει υπερπαραγωγή το σοκολατί κωλί που είχα μπροστά μου κ έβλεπα στο καθρέφτη τα δίνω όλα για 1-2 λεπτα σε σημειο να έχουν ανοίξει σε σπαγγάτο τα πόδια κ να γελάει, ξαναστήνετε με κλειστά αυτή τη φορά κ πήγαινα για καρφωτές όπου και ήρθε το τέλος, κρίμα δεν χόρτασα. Σούπερ η Πατρίτσια, πηγαίνετε άφοβα! Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Υπηρεσίες
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1), Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού