Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Τζένη είναι μια Μελαχρινη Ρωσσίδα με μια ελιά πάνω από τα χείλη(ξενέρα) νόστιμη κοπέλα γυρω στα 25-28 θα ελεγα, καλό κορμι.
Μπαινω μεσα καλά προκαταρτικά αλλα συντομα είχα αδειάσει κ πριν σε στούντιο αρα ήθελα να παίξω περισσότερο, τον βάζει στο στόμα κ βλέπω να περναει καποτα με το στομα, χαμπαρι δεν ειχα παρει, τρελαθηκα Χμμμ; λέω τι έγινε εδώ;; πού την είχε κρυμμένη?? πότε πρόλαβε?? εγω για το ακαποτο τσιμπουκι μπηκα...
Μιλάμε χτύπησα εγκέφαλο, κουμπάκι off Money Mouth Σε μισο πεσμένο εργαλείο καπότα ΔΕΝ μπαινει, αυτο πρεπει να ειναι νομος, ειδικά εγω δεν λειτουργώ έτσι με τίποτα, ρε σκ@τα βαλε στο όρθιο πουλι μου μπορεί να μείνει όρθιο, μισοπεσμένο κ καποτα ακομα κ η Λιζα Ανν δεν μου τον σηκώνει... Τέλος παντων πολυ καλη πιπα η κοπελα, τρομερη με προσπάθειες deepthroat αλλά είπαμε η ξενέρα ήταν μεγάλη δεν γινόταν δουλειά ήταν μελάτο το εργαλειο, της ζητησα να τη βγλαει όπως κ έπραξε, ξεκινάει ακαποτο τσιμπουκι(εξαιρετικο!) με deepthroat κ φιλιά ενώ τον έπαιζε κ τον έτριβε, τώρα μάλιστα, ήρθαμε στα ίσια μας, πάει παιρνει καποτα, καθετε στα τέσσερα αλλά δεν είχε καλη αισθηση, κάτσαμε εκει αρκετη ωρα κ απλα δεν μ'άρεσε, δεν φταιει σε κατι η Τζενη αλλά απλά δεν... της είπα να φυγει κ την ευχαριστησα, πολυ καλη κ θετική δεν δυσανασχέτησε κ ηθελε να το συνεχίσουμε μαλιστα μεχρι να τελειώσει η συνεδρία επιτυχώς, ΜΠΡΑΒΟ της! Καπέλο
Να σημειώσω πως στην εφαρμογή της καποτας σε ημι-πεσμένο καβλί κ αφού 5 λεπτα το πάλευε την είπα "Αστο, δεν πειράζει φύγε" κάτι που κάνω πάντα αφού δεν έχει νόημα δεν θα καβλώσω ποτε έτσι η αντίδραση της ήταν εξαιρετική κ πάλι, μου επιασε τα χερια κ με έσπρωξε κατω,με φιλαγε δινοντας μου να καταλάβω πως τα τιμάει τα λεφτά της, οποιαδήποτε άλλη της ηλικιας της δεν έφευγε τρέχοντας(άλλες σε ξενερωνουν κ επιτηδες με στοχο να της διωξεις) εύγε Τζένη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, observer(1), ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού