Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 10 10
Call-Girls 12427
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ρε παιδια καθομαι και διαβαζω και ονειρευομαι καποια μια ευρωπαια απο το λας βεγκας..κλπ....μπαινω μεσα ..κρυμενη πισω απο την πορτα...γυρναω και βλεπω μια κοντη ..ειμαι κανονικος και της εριχνα ενα κεφαλι μια φατσα cartoon κριολεκτικα..και ολα ψευτικα...φλεβαριδες βυζια...κλπ...μονο ο κωλος της εσωζε την κατασταση, ξεκινα μια πιπα...υπνου...με χερακι...ξεκινω και εγω να γαμαω...και καποια στιγμη εχυσα αυτο ηταν ολο.το μονο που την βαζω σαν ελαφρυντικο ηταν η ωρα...μεσημερι..ισως σκληρη γι αυτην.
υ.γ. το προφυλακτικο και οχι φιλακια τα ζηταω εγω δεν εχει σχεση με την κοπελα
υ.γ.2 καποια στιγμη να συννενοθουμε εδω μεσα τπτ το εντυπωσιακο δεν εχει το αντιθετο..
υ.γ . 3 καθησα γιατι δεν ειχα αλλο χρονο για ξενοπηδημα αλλιως...η μεταβολη ηταν δεδομενη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, Dirty69 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2018
Ευρωπαια απο το Λας Βεγκας??
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
14 Ιουλίου, 2018
να σου πω την αληθεια απορουσα και εγω με τις κριτικες

αλλα τι να πεις γουστα ειναι αυτα

ακριβως την ιδια εμπειρια ειχα και εγω

για 1 ωρα την ειχα κλεισει και την κρατησα τελικα μισαωρο ενα μπαλακι και εφυγα
T
torcap1989
15 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στριπτιζου διαβαζα...και φαντασιωνομουνα ο μαλακας..κατι θεες στριπτιζουδες..που παιζουν με τις κωλονες στα bar του λας βεγακας..μπριτσσσ
01 Αυγούστου, 2018
ποσο δικιο ειχατε η κοπελα ειναι απαραδεκτη!!!!!δεν σας ακουσα και κλαιω τα λεφτα μου...Μαλακία
04 Αυγούστου, 2018
μαθετε να ξεχωριζετε παιδια ΠΟΙΟΥΣ διαβαζετε (καντε και λιγη ψιλοερευνα στα προφιλ χρηστων) πριν εμπιστευτειτε. Σας εχω γραψει στην δικη μου κριτικη τα υπερ και κατα καθως και το πως κατα δηλωση της το σερβις της εξαρταται απο την διαθεση της εκεινη την στιγμη και απο το τι της βγαζει ο πελατης! (δεν ειναι η πρωτη ουτε η τελευταια που το κανει)
Αυτα για το κοντη χοντρη κλπ ξερετε πως δεν ισχυουν . Κανονικη ειναι, σεξυ ειναι,αλλα χωρις μεση ,εχει λιγο στομαχι και το ξερει και προσπαθει να το κρυψει και το βυζι χωρις σουτιεν ειναι μεγαλο αλλα μετριο σε ποιοτητα. Ουτε κρυο λοιπον ουτε ζεστη. Μια γενικη χλιαροτητα μεδιακυμανσεις αναλογα της διαθεση της .
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5