Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπέλα είναι Μούναρος. Από αυτές που θα ήθελε κάποιος να κυκλοφορήσει για να κάνει εντύπωση. Το σώμα της είναι πολύ εντυπωσιακό, αδύνατο όσο πρέπει αλλά καλλίγραμμο και γυμνασμένο. Για τα δικά μου γούστα θα προτιμούσα να μην έχει τατουάζ και πλαστικό στήθος. Οι 2 αυτές παρατηρήσεις στερούν το 10αρι. το πρόσωπο είναι και αυτό πανέμορφο. Ηλικιακά 30+. Με λίγα λόγια εκτιμώ ότι άνετα την κατατάσσει κανείς στα 2-3 καλύτερα κομμάτια που συναντάει σε καλοκαιρινή έξοδο σε μεγάλο κλαμπ.
Στο σεξ τώρα ακολουθεί ότι της ζητήσεις και προσπαθεί να σε ικανοποιήσει αλλά τουλάχιστον εμένα μου βγάζει το μηχανικό της επαγγελματία, λόγω προφανώς και της μεγάλης της εμπειρίας στο χώρο.

Το ότι δε μιλάει καλά Αγγλικά είναι μια πραγματικότητα που κάποιους ίσως τους ενοχλήσει και κάποιους όχι. Εγώ ομολογώ ότι ανήκω στη 2η κατηγορία. Με ένα τέτοιο κορμί το οποίο θα το έχεις στη διάθεσή σου για μια ώρα εμένα η έλλειψη αγγλικών με ηρεμεί γιατί ξέρω ότι δε θα μου επιδοθεί σε κουβέντες για να μου φάει χρόνο και ασχοληθεί περισσότερο με το σεξ.

τώρα σε Long dates αυτό σίγουρα μπορεί να δημιουργούσε πρόβλημα.

Συμπερασματικά από τις Top σε εμφάνιση με αρκετή εμπειρία στο χώρο,

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
3.619
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού