Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Vlada μπήκε πολύ γρήγορα στην προσωπική μου bucket list. Οι φωτογραφίες έδειχναν ένα υπέροχο μωρό και οι κριτικές, ειδικά η κριτική του φίλου μου του Vlandis που εμπιστεύομαι απόλυτα, με έκαναν να μην το σκεφτώ καν και να πάρω τηλέφωνο. Η τιμή τσουχτερή, ειδικά μαζί με το anal, αλλά αν το μωρό ήταν έτσι όπως το είχα πλάσει στο μυαλό μου, τότε σίγουρα άξιζε. Αυτό το depends on size στο anal ουδέποτε τρόμαξε τα εκλεκτά μέλη των μικροτσούτσουνων Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο κι έτσι προχωρήσαμε στο κλείσιμο του ραντεβού με συνοπτικές διαδικασίες...
Όταν άνοιξε η πόρτα η πρώτη σκέψη μου ήταν: Πλάκα με κάνεις τώρα; Τι πλάσμα είναι αυτό; Περίμενα να δω το photoshop σε όλο του το μεγαλείο και είδα μια απίστευτα όμορφη κοπέλα με κορμάρα και πρόσωπο μοντέλου να μου χαμογελάει και να περιμένει να της πω να περάσει. Εννοείται πως θα περάσεις κούκλα μου, σκέφτηκα. Ψηλή γυναίκα με ωραίο βυζί κι ακόμη πιο ωραίο κώλο. Ένιωσα για λίγο σαν να μεταφέρθηκα από το δωμάτιο του ξενοδοχείου σε πασαρέλα μόδας. Τέτοιες κοπέλες αν έφερναν συνέχεια τα γραφεία θα μας έπαιρναν τα σώβρακα, πάλι καλά που δεν το κάνουν Κεφάλι σε τοίχο!
Η επικοινωνία με στοιχειώδη αγγλικά και μπόλικη παντομίμα, κάθε φορά που βρίσκαμε ο ένας τι έλεγε ο άλλος περνούσαμε στην επόμενη φάση του παιχνιδιού Γλώσσα Αλλά τι να την κάνεις την επικοινωνία, και οι δυο ξέραμε το λόγο που συναντηθήκαμε, δεν υπάρχουν και πολλά να πεις, υπάρχουν όμως πολλά να κάνεις Ματάκι
Μετά το μπανάκι κι αφού χάζεψα για λίγο ακόμη το κορμί της με κάποιες σταγόνες που είχαν κολλήσει επάνω της και δεν ήθελαν να την αποχωριστούν προχωρήσαμε στην ουσία, δηλαδή στη συνουσία Μεγάλο χαμόγελο Μερικά φιλάκια στα πεταχτά και λίγα χαδάκια για να πάρουμε μπροστά, στην αρχή τα φιλιά ήταν επιφανειακά, δεν το ζόρισα περισσότερο και κατέβηκα στο στήθος φιλώντας και ρουφώντας τις ρώγες της, αναστέναξε, είμαστε σε καλό δρόμο σκέφτηκα. Κατέβηκα πιο χαμηλά γλείφοντας το μουνάκι της, τέλος αναστεναγμών, οκ, το πιάσαμε το υπονοούμενο ακόμη και εις την ρωσική Εμμμμ Ανέβασμα πάλι προς τα πάνω, επιστροφή αναστεναγμών, έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα, μικρής διάρκειας, μη φανταστείτε και σπάτουλα. Συνέχεια με πίπα αρκετά καλή και το καλύτερο είναι το οπτικό κομμάτι, να βλέπεις να σου τον ρουφάει τέτοιος κορίτσαρος είναι όλα τα λεφτά. Ρούφηγμα και γλείψιμο και λίγο παίξιμο και τα μάτια καρφωμένα μία στο εργαλείο μία σε μένα, ζαλίστηκα, δεν άντεξα άλλο και την πήρα και την ξάπλωσα στο κρεβάτι για να μπω μέσα της. Ο πρώτος γύρος αποκλειστικά μουνάκι κι ο δεύτερος αποκλειστικά κωλαράκι. Πονηρή κατανομή χρόνου γιατί την πρώτη φορά πάντα τελειώνω πιο γρήγορα, ενώ τη δεύτερη αργώ. Και ήθελα να απολαύσω όσο πιο πολλή ώρα μπορούσα το κωλαράκι της. Εντάξει, το να την έχω στα 4 και να είμαι μέσα στον κώλο της και να την ξαπλώνω μπρούμυτα και να την ανασηκώνω πάλι και άντε πάλι από την αρχή κι αυτή να βογκάει και να σπρώχνει το κορμί της προς εμένα για να μπω καλύτερα, τα είδα όλα. Αληθινή απόλαυση. Τελείωμα στο στήθος και τη δεύτερη φορά πάνω στην κωλάρα της. Λίγο χούφτωμα για το φινάλε, μπανάκι, φιλάκι στην πόρτα κι ένας ακόμη πειρασμός μας νίκησε. Ραντεβού με τον επόμενο Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 52 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού