Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441730
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και έφτασα στο χώρο αρκετά πρωί ήταν ήδη κλεισμένο το πρώτο της ραντεβού, οπότε το κανόνισα για αργοτερα και μάλλον καλά έκανα....
Εμφανίστηκε με μια πετσέτα γύρω της...για να κάνουμε μπάνιο παρέα και να με περιποιηθεί πριν το μασάζ... πολύ καλή και χαλαρωτική εμπειρία μέσα στο ντους όπου ήδη είχαν αρχίσει κάποια σημάδια του τι θα επακολουθήσει... βγήκα και ξάπλωσα βρεγμένος όπου άρχισε να εφαρμόζει το ειδικό τζελ σε αρκετή καλή θερμοκρασία.... ανάπτυξη πάνω μου και ένα πανέμορφο μασάζ με όλο της το κορμί και εγώ να λιώνω από κάτω της...
Φιλάει πανέμορφα, έγλυψε το λαιμό μου κάνοντας όλες τις τρίχες μου να σηκωθούν και να την θέλουν... αφήνει αρέσκεται να την φιλήσεις παντού....και μάλλον πρέπει να της άρεσε πολύ που έγλυψε τα δάχτυλα χεριών και ποδιών...
Με γυρισε ανάσκελα και συνέχισε το μασάζ ενώ μετά από λίγο άρχισε να με χύνει...έδειχνε να το ευχαριστιέται πολύ... συνέχισε να με χαϊδεύει αλλά και εγώ ανάμεσα στα πόδια της μέχρι να τελειώσει για μια ακόμα φορά...
Μετά πήρε τα πάνω της και έκανε μια υπέροχη πίπα και αφού έβαλε προφυλακτικό με τελείωσε....ακόμα τρέμω από την ηδονή...
Καθίσαμε για κάποια ώρας μιλωντας και φλυαρωντας αφού της αρέσει να μην είναι όλα κάτι το ξερό....υπάρχει και δημιουργεί μια αίσθηση οικειότητας..
Έφυγα, αν και δεν ξέρω πότε ξανά, με την υπόσχεση να την ξαναδώ....ελπίζω να είναι σχετικά σύντομα αφού είναι μια θετική παρουσία και δουλεύει αρκετά μέσα στο χρόνο που έχει...
Φιλιά από κάπου πιο μακριά με πιο ζεστά κλίματα!!!
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, HarisGB, kwstasxat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού