Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σοφία μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον από τη πρώτη στιγμή που πρωτοεμφανίστηκε, αλλά προτιμούσα κάποια στανταράκια για μεγαλύτερη σιγουριά. Έτσι και τώρα αφού έφαγα δύο άκυρα είπα να δοκιμάσω. Η συνεννόηση με το γραφείο πολύ καλή, άλλωστε το συγκεκριμένο γραφείο μάλλον είναι με διαφορά το κορυφαίο στην Αθήνα. Η κοπέλα ήρθε με μια μικρή καθυστέρηση, πρώτη εικόνα σχετικά καλή. Η Σοφία είναι μια κοντούλα καθημερινή γυναίκα και ηλικιακά πρέπει να είναι άνω των 30. Φορούσε ένα σέξυ κόκκινο σύνολο που τόνιζε ωραία το φυσικό στήθος και από πάνω μια λευκή πουκάμισα. Συμπεριφορά ανετη με μια μικρή δόση μαγκιάς που σε καμία περίπτωση δεν ήταν αντιερωτική. Τα είπαμε για λίγο ακολούθως έφυγε για το μπάνιο και πολύ σύντομα μου ήρθε με την πετσέτα τυλιγμένη πάνω μου. Άρχισε απαλά φιλιά σε όλο το σώμα και σύντομα κατέβηκε στα ενδότερα. Το στοματικό της ήταν από τα καλύτερα που έχω απολαύσει, η κοπέλα με έκανε πύραυλο πολύ γρήγορα, χρησιμοποιώντας και τα μακρυά (ψεύτικα) νύχια της χαϊδεύοντας με παντού. Την διέκοψα γιατί δεν άντεχα άλλο και την έστησα στα 4 απέναντι από τον καθρέφτη. Ξεκίνησα με έντονο σφυροκόπημα με τη Σοφία να δείχνει να το γουστάρει ενω μου ζήταγε σφαλιάρες στα κωλομαγουλα της κάτι που εκτέλεσα ευχαρίστως . Την γυρνάω γρηγορα σε ιεραποστολικό όπου συνεχίσαμε σε ίδιους έντονους ρυθμούς όπου λίγο πριν το τέλος αφαιρώ το προφυλακτικό και ξεκινάω ένα τρελό tit fuck. Το τέλος ήρθε σύντομα με εμένα να αδειάζω το φορτίο μου στο στήθος της ενώ η Σοφία με το που τελείωσα πήρε στο στόμα της το πέος μου για να γευτεί τα υπολείμματα σπέρματος. Μετά το ημίχρονο ακολούθησε ένα καλό μασάζ και ένα σχεδόν 20λεπτο μούλιασμα αρχιδιων. Δεύτερος γύρος δεν έπαιξε παρολο που η Σοφία το πολέμησε όσο μπορούσε. Η συνεδρία έληξε με φιλάκια και ευχές για μελλοντική επανάληψη.
Συμπερασματικά η Σοφία είναι μια θηλυκή γυναίκα με κάποια μικρά ψεγάδια στο σώμα της που οι φώτο επιμελώς κρύβουν αλλά κατέχει την τέχνη του σεξ στο μέγιστο βαθμό. Όσοι γουστάρουν παθιασμένο σεξ στα όρια του pse δεν θα χάσουν ενώ και οι πιο αγαπούληδες του gfe νομίζω ότι ομοίως θα απολαύσουν ωραίο σεξ με μια έμπειρη γυναίκα, δεδομένου ότι η Σοφία κινείται άνετα και στις δύο κατηγορίες. Τέλος είναι και ωραίο τυπάκι πράγμα που σημαίνει ότι παιρνάς ωραία μαζί της και πλην του σεξ. Εγώ πάντως θα την ξαναδώ στο μέλλον. Ημερομηνία ενδεικτική

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, delipas, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού