Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325696
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την ειχα βαλει στο στοχαστρο,μονο και μονο για την εμπειρια..Χμμμ;
Σε σχετικη ερωτηση μου στο αντιστοιχο θρεντ της Αθηνας κανενας δεν απαντησε,οποτε ξερετε εσεις Κατσικογάμης...Φυσικα τα 2 φιλαρακια απο Αθηνα εξαιρουνται Ματάκι
Τελικα βρηκα κριτικες και διαβασα,ομολογω οτι με βοηθησαν,γι'αυτο γραψτε κριτικες μενουν!!!
Πηγα και πηρα οπως παντα ελευθερο στοματικο στα 70ε!!!
Η τσατσα μου ειπε οτι αυτο ειναι το ατου της,μιας και απο σωμα ειναι κατηγορια Φακιρη Κεφάλι σε τοίχο!
Εχει ωραιο προσωπο,μιλαει καλα Ελληνικα και εχει σκουλαρικι στη γλωσσα Έρωτας
Αρκετα προκαταρκτικα,μου εδωσε τα βυζια να τα επεξεργαστω και μετα ειχαμε φιλια σε ολο το σωμα μεχρι που εφτασε στα @@ και τα εκανε μουσκεμα Έρωτας Πιπα πολυ καλη με αρκετο βαθος αλλα ακομα μια δεν καταφερε να καταπιει το μαδερι του azazel Κουλ
Στο σεξ ανεβηκε απο πανω και γεμιζαν τα χερια μου με την τεραστια κωλαρα της Ντροπή μετα στα 4 οπου ημουν ετοιμος να τελειωσω αλλα ευτυχως κρατηθηκα,την εβαλα απο κατω με τα ποδια στους ωμους (οι ζαρες που εκαναν τα παρτσοκοιλια θα ηταν για τον Φακιρη μαλακια εβδομαδας)και βαρουσα μεχρι μεσα,ενιωθα οτι χτυπουσα την μητρα της αλλα το μωρο ηταν ευδιαθετο και μου ελεγε σκισε με Ναι!
Σε καποια φαση πρεπει να την πονεσα και σαν καλη Ρουμανα(με την κακη εννοια το λεω)εβαλε το χερακι της στα @@ μου για να τελειωνω,ετσι ηρθε και το τελος...
Αν θα ξαναπηγαινα?
Δυσκολα,τα 70ε για γυμνο ειναι 1 γκομενα για ολο το βραδυ και για καθε βραδυ για 3 μερες στο Soi Buakhaw,οποτε καλυτερα να παω Ταιλανδη και να περασω καλα παρα να δωσω για 20 λεπτα μισθους 2 ημερων Ματάκι Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βάλια
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.172
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, houdin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού