Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχεις πηδήξει μια γκόμενα 10άρι, που προκαλεί τροχαία όταν περπατάει στο δρόμο, που περπατάει και ραγίζουν τα τσιμέντα, και μετά από 1 ώρα να μην θυμάσαι τίποτα;
Τότε ή ανήκεις στο νήμα των παππούληδων του site ή μόλις πήδηξες την Alex. Ή και τα δυο...Σπασίκλας
Πρέπει να με διαβάζουν εκεί στα γραφεία και να τους τα λένε μετά, δεν εξηγείται αλλιώς, μόλις τη ρώτησα από που κατάγεται άρχισε να γελάει και μου είπε you know....Moschow....Εμμμμ
Ήταν και η αφορμή να εμφανιστεί το υπέροχο χαμόγελό της, με τα λακάκια στο πρόσωπο.Έρωτας
Μιλάμε για 10άρι, πάλι την κοιτούσα σαν βλαμμένος. Αν και είναι στα όρια να την αποκαλέσεις ροφό, πιστεύω το πείραξε μέχρι εκεί που επιτρέπεται, ίσως και λίγο παραπάνω, οπότε 9....
Κορμί μαυρισμένο κάργα, 9 λόγω της σιλικόνης που δε γουστάρω και των άσπρων σημείων που είναι αρκετά εμφανή.
Ψηλή κοπέλα, όπως την περιγράφουν όλοι οι χύστες που την συνάντησαν και έγραψαν πριν από εμένα.
Η σιλικόνη πάντως αρκετά καλή στην αφή και χαλάει μόνο όταν την έχεις ανάσκελα από κάτω.
Επικοινωνία τα πολύ βασικά, όχι και εντελώς άσχετη πάντως, αλλά δεν το επιδίωξα και πολύ, μετά τα διαδικαστικά ξεκινήσαμε αμέσως.
Υπό φυσιολογικές συνθήκες θα έγραφα για φόλα, μούφα, δεν ξέρω και γω τί, αλλά 1 μήνας αποχής ήταν ικανός να κατεβάσει αρκετά τον πήχη των απαιτήσεών μου για τις υπηρεσίες της.
Φιλιά με το ζόρι, μετρημένα, και ρηχά.
Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, δεν θέλω να την αδικήσω. Αυτό που αποκόμησα είναι ότι είναι μια πανέμορφη κοπέλα που γουστάρει το σεξ αλλά κάνει λίγο κράτει, ίσως για να μην καεί από την ποσότητα. Γιατί λόγω εμφάνισης την ποσότητα θα την έχει, ακόμη στα 200.
Δεν γουστάρει να πιπώνει, πιό πολύ μαλακία, ακόμα αναρωτιέμαι με την κριτική κάποιου που έγραψε για deep throatΧμμμ;, ίσως αν έβαζα σκούφο να απέδιδε καλύτερα. Αλλά δεν υπήρχε περίπτωση για κάτι τέτοιο.
Πολλά φάουλ, όλα με την πεποίθηση ότι προσπαθησε μεν να περάσω και εγώ καλά, αλλά να μην την ξεπατώσω, είπαμε θα έχει βαρύ πρόγραμμα. Κοπανιέται σαν τρελή στην πούτσα αλλά ταυτόχρονα μου άφησε την αίσθηση ότι πιό πολύ για να τελειώσω εγώ γρήγορα. Κλασικά το χέρι στ'αρχίδια κτλ....Σημείωση ότι το μουνί της εμφανησιακά είναι μικροσκοπικό σε σχέση με το σωματότυπό της, αλλά η έντονη χρήση λιπαντικού μου άφησε την αίσθηση σπηλαίου...Money Mouth
Τελείωσα άνετα 2 φορές, είπαμε αποχή και εμφάνιση δεν άφησαν περιθώρια για το αντίθετο.
Το ότι πήδηξα τέτοιο μουνί σβήστηκε από το μυαλό μου όχι την ώρα που έφευγα, την ώρα που ήμουν ακόμα στο δωμάτιο και ντυνόμουν, τόσο αδιάφορο μου φάνηκε. Δεν ξέρω αν το κατάλαβε και εκείνη ότι δεν έφευγα εκστασιασμένος όπως θα περίμενε Κεφάλι σε τοίχο! αλλά την ώρα που χαιρετιόμασταν με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα ενώ όλη την ώρα πριν τα απέφευγε.Κεφάλι σε τοίχο!
Ήξερα ότι θα συναντήσω τρελό μουνί, το ήξερα πριν πάω καθώς άλλο μέλος μου έδειξε φωτό από instagram, δεν λέω ποιός είναι γιατί θα του πρήξουν τ'αρχίδια. Τον ευχαριστώ πάντως. Συνήθως τα ανταλάσσω στο τέλος με τις νεαρές αλλά σήμερα οποιαδήποτε περαιτέρω συναναστροφή μαζί της μου ήταν παντελώς αδιάφορη.
Δεν ξέρω αν την αδικώ, ίσως οι περισσότεροι φίλοι που θα τη δουν να περάσουν καλύτερα από εμένα. Εγώ ούτε κρύο ούτε ζέστη.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Depositos, LITHOS 77 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2018
"νήμα των παππούληδων του site" Χμμμ; ποιο είναι αυτό?
14 Ιουλίου, 2018
You know...moscow... Μόνο σε σένα συμβαίνουν αυτά Προσκύνημα
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
14 Ιουλίου, 2018
Την αλλη του πρακτορείου τη viviene την έχεις δει; Τι προτείνεις;
14 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν την έχω δει, αλλά την κόβω λίγο κρυόκωλη οπότε δεν θα δοκιμάσω....Έχει κριτική πάντως.
16 Ιουλίου, 2018
Με λίγα λόγια είναι μόνο για βιτρίνα και όχι για κρεβάτι απ' ότι καταλαβαίνω...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5