Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιας και ανοιξε καρτελα,το χρωσταω στη Λατινα μας,κι ο Βλασσης αμα τζαει δεν ξεταζει.
Να σας πω προκαταβολικα οτι εχω τρελο θεμα με τις Λατινες ΓλώσσαΓλώσσα,ανεκαθεν τις θεωρουσα οτι πιο καβλιαρικο,και τωρα στα γεραματα δεν αλλαζω γνωμηΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Στα πρακτικα θεματα.συνεννοηση αψογη με δυο π.μ μεσ απο εδω και συναντηση-ασ ολγουεηζ-στο Λακομπα,μεσημερακι.Ειχα μια αγωνια τι θα δω,μη μου σκασει κμμια γουοναμπη Λατινα κι εχουμ αλλα.Ευτυχως,μολις μπηκε η Τζεναρα,ανασανα με ανακουφιση.Ειναι 100% Λατινα με προδιαγραφες που τιμανε το Νοτιοαμερικανικο αιμα της,μπουτυλισιους που λενε στο χωριο μου. Ο ερως Έρωταςηταν κεραυνοβολος.Κι εκει που παω να τη βαλω κατω,μου λεει "εγω κανω παιχνιδι,θελω να χω τον ελεγχο εγω,δε νιωθω αναετα"και με ακινητοποιει με μια λαβη και μια πιπααααααα,μα μια πιπαααααα,ονειρο.Γλυψιμο απο πανω μεχρι κατω και μεσα ολος,παλι εξω παλι γλυψιμο,λιγο τριβιμο στα χειλη-μαγουλα,φτυσιμο παλι μεσα ολος.Επειδη ειμαι και μεγαλος ανθρωπος,σκεφτηκα"που να κουραζομαι τωρα να σπρωχνω,αραξε κι απολαυσε"κι εκατσα ετσι για κανα δεκαλεπτο,μεχρι που ενας μικρος καταρακτης Βλασσακια ξεχυθηκε στο στομα της.Φανηκε να εκπλησσεται απο την ποσοτητα,αλλα δεν τραβηχτηκε,ισα ισα τον κρατησε στο στομα της και για μισο λεπτο ακομα,να τον....γυαλισει και μετα μπανιο για φτυσιμο και ντουσακι.Λιγο κουβεντουλα(ξυπνια γυναικα με αποψη,οχι σαν κατι σουργελα που την εχουν ακουσει)λιγο γουτσου γουτσου και να σου το χερι της στο καβλι μου.Ωπα,της λεω,ετσι παθαονουν εγκεφαλικο οι ανθρωποι,κατσε βρε πουλακι μου να χαλαρωσω!"Θα σε χαλαρωσω εγω"λαει και βουταει το λαδι.Μασαζακι,σκεφτομαι,αλλα φευ....Μου αρχιζει μια μαλακια λαδωμενη,χαντζομπ,γιου νοου?,Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΗ.Που και που περναγε και γλωσσα,να ...καθαριζει τα λαδια.!!!Τουρμπο ο γερο-Βλασσης,τη βουταει,τη βαζει κατω κι αρχιζει το γλυψιμο.ΜΜΜΜ,αυτο ειναι ωραιο μουνακι,ευγευστο και καθαρο,σκουρο απ εξω ροζουλι απο μεσα.Αν δεν σκεφτομουν την ωρα ακομα εκει θα μουνα,χωμενος μες στις μπουταρες της,να γλυφω και να δαχτυλιαζω.Στα πιτς γρηγορα για λαστιχο και στησιμο ΥΕΘΑ(ΣΤΑ 4!)με θεα αυτο που ονειρευεται καθε τιμιος πρνογερος,την ατελειωτη της κωλαρα,διοτι περι κωλαρας προκειται,Λατινικης,μεγαλης,που επιδεχεται μπτσες ου μην αλλ ομως και τις αποζητα!!!Δεν λεω οτι η κοπελα εχυσε,ειμαι πολυ Γερο-μύστηςγια να το "φαω"αλλα μαλλον γουσταρε,κρινοντας απο την κινηση και το κολλημα του κωλου της στον πουτσο μου.Μετα απ αυτο το "βεντουζαρισμα"σταματησα να σκεπτομαι(μεχρι εκεινη τη στιγμη ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου να σκισω και τη σουφριτσα της,που ως γνησιος Ελλην πολυ την εκανα γουστο!!!)και δυστυχως επηλθε ταχυτατα το μοιραιο....οσα Βλασσακια ειχαν απομεινει κατατεθηκαν εντος της,στην καποτα φυσικα!!!Ειχαμε κανα 10 λεπτο ακομα για να πουμε καμμια μαλακια να περασει η ωρα,μα στο τριλεπτο αρχισε να με πασπατευει παλιΚεφάλι σε τοίχο! "Πας καλα?"ανεκραξε ο γερων,"τι νομιζεις οτι ειμαι?Καανα τζοβενο?"κι εκει με σακατεψε η τσουπρα"Ρε,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!"Ως αντιλαμβανεσθε αυτη η τελευταια προσθηκη εχει σφηνωθει στο μυαλο μου.Το "σιγουρα"θα την ξαναδω εκει παει.Στο αμεσο!!!μελλον θα την παρω δυωρο και θα την ...σοδομισω ανελεητα,ακους εκει για την ηλικια μουΘυμός
Ακους καβλο-Λατινα,ο β γυρος θα ν ο τελικος,μοβορος αγριος και...σοδομιστικος...
Αυτα απο μενα φιλτατοι,καλα να περνατε και καλα να γαματε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.207
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Geokoro, 6Y44 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2018
ΕΥΓΕ!
ΑΞΙΟΣ!Ματάκι
13 Ιουλίου, 2018
Ποίημα.Βραβείο Νόμπελ μπουρδελικής λογοτεχνίας!
Τ
τουτανχαμων
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2