Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μίνι τσάρκα στην φυλής για να βρω την φώλο-Νικόλ Θυμός και να την γαμησω Ναι!. Πήγα στο φυλής 54, αλλά ήταν μία ψηλή Άννα Κεφάλι σε τοίχο! και η τσα2 μου είπε ότι ήταν στο χωματιανου 11Καπέλο. Μέχρι να πάω εκεί πήγα στην Ρενατα στο 66α, οκ προστυχοφατσα και μέτριο σώμα, αλλά για μένα πολύς ντόρος για μία που κάνει normal πρόγραμμα. Μετά από διάφορα σπίτια πήγα στο φωκαίας 27 όροφο, όπου όταν μπήκα ευγενε ένας παππούς Κεφάλι σε τοίχο!.
Η τσα2 όταν μπήκα μου είπε ότι η κοπέλα ήταν δωμάτιο και να περιμένω.
- Να σου πω σήμερα έχει μπάλα; Χμμμ;
- Όχι, Κυριακή είναι ο τελικός Καπέλο
- Και μετά τέλος με αυτά.
- Μετά αρχίζουν τα δικά μας.
- Ναι αλλά τα Μουντιάλ και αυτά που είναι κάθε 4 χρόνια τέλος σωστά;
-Ναι.
Μετά από αυτή την κουβέντα μου είπε ότι στο δωμάτιο είναι μια 19 χρονών Βουλγάρα,πετιτ (για μένα που είμαι 1,83) όμορφη και κάνει ακα και καλό σεξ.
Όταν το πε βγήκε και η κοπέλα, η οποία είναι ξανθιά με όμορφο πρόσωπο καλό στήθος, σώμα, κωλο, τα οποία δεν γυμναζει αλλά σώζεται λόγω μικρής ηλικίας.
Η κοπέλα έκατσε πάνω μου, έφερε τα χέρια της γύρω από τον λαιμό μου και με πιεζε προς το πρόσωπό της λέγοντας μου με γλυκιά φωνή "πάμε".
Της λέω ότι πάω μια γυρα πρώτα αλλά δεν καυαλαβενε Χριστό.
-Μπες αγοράκι μου, μικρός εσύ, μικρή αυτή θα περάσεις τέλεια, στο λέω εγώ Καπέλο
- Κάτσε να κάνω μια γυρα Καπέλο
- Πέρνα και δεν θα χάσεις,δεν μιλάω εγώ Εμμμμ
Σε όλο αυτόν τον διάλογο η κοπέλα με κοίταζε με γλυκό υφακι και με είχε αγκαλιά σαν να ήταν κοπέλα μου Έρωτας.
-Άντε περνάω αλλά περίμενε 5 λεπτά.
Όταν πήγα να μπω στο δωμάτιο από το δίπλα έβγαινε ένας άλλος παππούς (65+ και αυτός) Θυμός.
Καλά καλοκαίρι είναι, δεν πάτε τα εγγόνια σας στην παραλία να κάνουν μπάνιο;
Το δωμάτιο καθαρό με τσόντα της Romi Rain Ναι!
Πάντως δεν ήμουν και σε καλή κατάσταση για να γαμησω, αλλά η συμπεριφορά της κυρίως και μετά η εμφάνιση με έκαναν να περάσω μιας και απλά ήθελα να κάνω μια απλή κατάθεση μετά το Βατερλο με την Φραουλιτσα ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
Είσοδος της κοπέλας με καλή διάθεσηΚαπέλο και με τζελ Θυμός. Στα όρθια αρχικά της αφαιρώ το σουτιέν και αρχίζουμε προκατ με χαδια, και φιλιά εκτός στόματος. Στη συνέχεια, μου λέει να ξαπλωσω και αν θέλω ακα ή όχι πιπα. Της είπα ακα και ξεκίνησε δίχως να δυσανασχετει.
Από την κούραση λόγω δουλειάς δεν μου σηκώθηκε Κεφάλι σε τοίχο!, αλλά αυτή συνέχισε είτε με πιπα είτε με φραπεδια να μου την σηκώσει, χωρίς αποτέλεσμα Κεφάλι σε τοίχο!
Έβλεπα λίγο και την Romin να ξεμουνιαζετε δίχως αύριο, αλλά και πάλι τίποτα Κεφάλι σε τοίχο!
-Γιατί κάνει νάνι;Χμμμ;, είπε με παιχνιδιαρικη φωνουλα.
-Ι am from work, I'm tired Ντροπή
-Και εσύ κάνει νάνι.
-Τι;
-Κάνε νάνι-νανι , είπε και ήρθε δίπλα μου, μου έκλεισε τα μάτια, έβαλε το πρόσωπό στο λαιμό της και αυτή μου τραβαγε μαλακια Καπέλο
Με έκανε να νιώσω όταν δεν είμαι σε μπουρδέλο με πουτανα, αλλά σπίτι μου με την κοπέλα μου που θέλει να με καυλωσει για να κάνουμε σεξ Ναι!.
Δεν το περίμενα από 19 χρόνων πουτανα τέτοια τιμιοτητα και υπομονή Καπέλο
Η φώλο-Νικόλ θα έκανε το ίδιο Χμμμ;
ΑΡΧΙΔΙΑ!!! ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Πολύ σύντομα καυλωσα και η κοπέλα μου είπε να τελειώσω με πιπα. Της είπα όχι και αυτή μου έβαλε την καποτα για να πέσει γαμηση Ναι!
Πρώτη στάση, αφού έβαλε τζελ ιεραποστολικό
με την κοπέλα να το περνει όλο μέσα και να βγάζει καυλωτικα βογγητα και με τα χέρια της να με φέρνει κοντά στο πρόσωπό της κοιτώντας με στα μάτια. Φιλιά στο στόμα δεν δοκίμασα, αν έπεφταν θα γινόταν μόνο αν αυτή έκανε την κίνηση που όμως δεν έκανε. Η φάση πάντως ήταν GFE.
Στην συνέχεια μου λέει περίμενε και βάζει τα πόδια της στους ώμους μου και αυτή φέρνει το κεφάλι μου ακριβώς δίπλα στο δικό της. Εκεί έπεσε δυνατό ξεσκισμα, όσο μπορούσα βέβαια λόγω κούρασης Κεφάλι σε τοίχο!και αυτή έδειχνε να γουστάρει με φιλάκια στο στήθος και στο λαιμό. Το βλέμμα της πάντως είναι ερωτευσιμο Έρωτας. Αυτό το λέω για μερικούς που θέλουν γούστου-γουτσου με teenagers.
Δεν εχυνα, αλλά η κοπέλα δεν έδειχνε βιασύνη. Τότε της προτείνω να ανέβει από πάνω.
Η κίνησή της δεν ήταν τόσο καλή και ετσι πήρα την κατάσταση στα χέρια μου Καπέλο
Την έφερα κοντά μου, την έπιασα από τα κωλομερια και άρχισα το κοπανημα. Η κοπέλα έβαλε το κεφάλι της στο λαιμό μου και βογγαγε, ενώ τα κοπαμητα παίζει να ακουγοντουσαν μέχρι έξωΝαι!.
Σε κάποια φάση σταμάτησα και αυτή αναψοκοκκινισμενη πήγε να πάρει τον έλεγχο, αλλά και πάλι δεν με έκανε να τελειώσω. Δεν μπορώ να πω ότι φταίει αυτή, σε κάποιον άλλον μπορεί να αρέσει να έχει τον έλεγχο η άλλη από πάνω, σε μένα όχι και τόσο Καπέλο.
Της λέω στα αγγλικά να ξαναπάρω πάλι εγώ τον έλεγχο και μετά από λίγο τελείωσα δυνατά μέσα στο μουνι της όπου στραγγιξα κιόλας δίχως μα και μου. Παρόλο που στραγγιξα η κοπέλα έμεινε και άλλο από πάνω μου, μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και με ρώτησε αν πέρασα καλά. Της είπα πολύ καλά και την ευχαριστησα που το πάλεψε και δεν με άφησε να φύγω αχυστος Καπέλο. Δεν κατάλαβε τι της είπα πέρα από το ευχαριστώ, απλά με κοίταζε και μου χαμογελουσε. Είπαμε μετά 2-3 πράγματα για την Βουλγαρία από όπου λέει ότι είναι, ασπαστηκαμε και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά, από την ώρα που μπήκα μέχρι που έφυγα και το σεξ παίζει να ήταν 12-14 λεπτά.
Όταν βγήκα έξω με περίμενε η τσα2 στο άδειο σαλόνι .
-Μωρό μου γιατί βγήκες γρήγορα Χμμμ;;
- Πλάκα κάνεις; 20 λεπτά είμαι μέσα πόσο να μείνω; Χμμμ;
Τότε ξαναβγηκε η Άννα με χαμόγελο και με αγκαλιάσε σφιχτά, πράγμα που έκανα και εγώ, ενώ μιλούσα με την τσα2 Money Mouth
-Είδες ότι εγώ δεν σου μίλησα όμως. Καπέλο
-Ναι ρε είπα κάτι;
-Για πες σου άρεσε; Χμμμ;
-Ναι, αλλά πέρα από το ότι είναι όμορφη και κάνει καλό σεξ είναι πολύ τίμια Καπέλο
-Ναι το μωράκι μου, δεν έχει την πονηριά μέσα του Έρωτας
-Ναι θα την αποκτήσει με τον καιρό όμως Κουλ
-Ε έτσι γίνεται με όλες Γερο-μύστης
-Τι να κάνουμε έτσι σε κάνει η δουλειά Γερο-μύστης
-Άστα αγόρι μου, δουλεύει η κοπέλα κάθε μέρα από το απόγευμα μέχρι και τις 5 το πρωί, καλα να την έχει ο Θεός Προσκύνημα
-Γαμησετα, τα δύσκολα της δουλειάς Money Mouth
Η Άννα δεν καταλαβαινε τι λέγαμε απλά χαμογελουσε.
Η τσα2 πήγε λίγο να φτιάξει το δωμάτιο και τότε η μικρή μου έκανε poll dancing Ναι!. Της λέω αν χορεύει και μου είπε λίγο και ότι της αρέσει. Αφού χαιτετησα μετά και της 2 έφυγα ανανεωμένος και με καλή διάθεση πήγα στο φούρνο του Μεταξουργείου να συναντήσω 2 μέλη του site, όπου με τον έναν οι σχέσεις μας έχουν παγώσει εξαιτίας ενός στιγμιαιου μου λάθος Ντροπή. Δεν έκανα και κάτι φοβερό, απλά του γαμησα την γυναίκα Καπέλο
Ο πρώτος ή τελευταίος κερατάς είναι; Χμμμ;
Ελπίζω να τα ξαναβρουμε Money Mouth

Συμπερασματικα, η Αννα είναι μια κοντά στα 20 ιεροδουλη, όπου πέρα από ομορφιά και καλή συμμετοχή στο σεξ είναι ΤΊΜΙΑ Καπέλο
Δεν ξέρω πόσες συνομηλικες της είναι.
Θα την δοκιμάσω ξανά.
Η τσα2 καλή και μου την είπε που δεν έμεινα παραπάνω. Αν είχε κόσμο θα με άφηνε πάλι; Χμμμ;
Το δωμάτιο με τσόντα και πολύ καθαρό.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα - Βουλγάρα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, anoixtiri, Kerveras και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2018
Μπράβο στο κορίτσι.Πως ήταν η πίπα της; Καλή;
Μ
Μααλάκας
13 Ιουλίου, 2018
Τωρα που θα ξαναπας και θα σεΝαι!Ναι!Ναι! φολιασει δεν θα σε χαλασει νιμου που γαμας γκομενες αλλωνΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
13 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν τρελάθηκα, αλλά επεξε ρόλο και η κούραση Κεφάλι σε τοίχο!.
Πάντως προσπαθούσε να με ικανοποιήσει και δεν έβαζε δόντι Καπέλο
13 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωχ ρε φίλε ακόμα να το ξεπεράσεις Χμμμ;
Τελικά ο καφές που ηπιαμε δεν άλλαξε την κατάσταση ΛύπηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
14 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μου ηπιες και τον καφε που παρηγγειλαΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
θα τα μαθουν ολα οι συναγωνιστες στην κριτικηΓερο-μύστηςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5