Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και πολύ καιρό σκεφτόμασταν με κολλητό μου να οργανώσουμε μια τετραπλή παρτούζα και τελικά το καταφέραμε το περασμένο Σάββατο.

Η συννενόηση με το γραφείο (με SMS κυρίως) πάντα άψογη. Η κοπέλα πάντα εξυπηρετικότατη και ευγενέστατη. Παρότι η αρχική επιλογή του συμπολεμιστή μου ήταν διαφορετική, τελικά επιλέξαμε τη Monica και την προσφάτως επαναεμφανιζόμενη αδερφή της, Bianca. Πάντα θέλαμε να γίνουμε μπατζανάκηδες και επιτέλους τα καταφέραμε.

Τα κορίτσια εμφανίστηκαν στην ώρα τους, όμορφα ντυμένα με χαμόγελο και πολύ όρεξη!
Η πρώτη έκπληξη για μένα ήταν η ομοιότητα της Bianca με την αδερφή της! Ούτε φωτοτυπίες να ήταν!
Για τη Monica έχω γράψει πολλά (προσωπικά τη βρίσκω πολύ όμορφη). Η αδερφή της είναι εξίσου γυναικάρα, έχει λίγο μεγαλύτερο στήθος (ίσως και το καλύτερό της σημείο) και σημαντικά πιο σφιχτό δέρμα - πέτρα, αλλά ελαφρώς μεγαλύτερη κοιλίτσα. Σίγουρα είναι υποκειμενικό αλλά θεωρώ τη Monica ένα κλικ πιο όμορφη…

Χωρίς χρονοτριβή τα κοριτσάκια ξεκίνησαν αμέσως τη δουλειά βγάζοντας τα ρούχα τους και αρχίζοντας το χαμούρεμα, ενώ πήγαν εναλλάξ για μπανάκι…
Τώρα για τα του αγώνα χρειάζεται αρκετή ώρα για να περιγραφεί, αλλά δεν έμειναν και πολλές επιφάνειες της golden suite του Μίδας ανεκμετάλλευτες με τα κορίτσια πότε να εκπληρώνουν τις επιθυμίες μας με ζήλο και πότε να παίρνουν δικές τους πρωτοβουλίες με ζωντάνια και εναλλαγές. Τι υποβρύχιες πίπες της Μόνικας στο τζακούζι ενώ έβλεπα live τσόντα το φίλο μου να έχει στα τέσσερα τη Μπιάνκα στο κρεβάτι, τι πισοκωλλητά και τσιμούκια στις καρέκλες καθιστοί και όρθιοι, τι 69 στο κρεβάτι με τη Μόνικα πιάνοντας το κωλαράκι της Μπιάνκα που καβάλαγε ταυτόχρονα τον κολλητό μου και φυσικά το καλύτερο να γαμάς το κωλαράκι της στα τέσσερα και να βλέπεις τον άλλο να γαμάει την αδερφούλα στα όρθια και το δωμάτιο να γεμίζει στερεοφωνικά βογγητά!
Αξίζει τέλος να πώ πως παρόλο που δεν καταφέραμε να τελειώσουμε και 3η φορά στο 2ωρο (φτού μας κωλόγεροι) καμία από τις δύο δεν σταμάτησε να προσπαθεί με τσιμπούκια και πισοκωλλητά σε τρελλούς ρυθμούς μέχρι το τελευταίο λεπτό!

Γράφω την κριτική, τις σκέφτομαι και καβλώνω!
Συμπερασματικά περάσαμε και οι δύο πολύ πολύ καλά.
Η Μόνικα και η αδερφή της, εκτός του ότι είναι όμορφες γυναίκες και ωραίοι τύποι που ξέρουν να κινηθούν και να μιλήσουν και δεν είναι τίποτα κομοδίνα, είναι και εξαιρετικές σε αυτό που κάνουν!
Μακάρι να μπορέσουμε σύντομα να το οργανώσουμε πάλι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
530€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Nick1000, rodriguez65 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2018
λεσβιακο κανουν η επιδη ειναι αδελφες το αποφευγουν ?
13 Ιουλίου, 2018
Oρθόν. Στις φωτο φιλιουνται και ψιλογλύφονται και καλά .. Χμ- Είναι σίγουρα .. αδελφές ?Χμμμ;
13 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν προέκυψε, αλλά δεν μου δώσανε την εντύπωση ότι θα κολώσουν...
13 Ιουλίου, 2018
Αδερφές που γλείφονται; Χμμμ;
13 Ιουλίου, 2018
διπλη διεισδυση κανατε σε κανενα απο τα κοριτσια?
14 Ιουλίου, 2018
Eύγε! τύπε.....Ναι!
Καπέλο
16 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαντουτσάκι όχι, δεν δοκιμάσαμε... ίσως την επόμενη φορά.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7