Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δύσκολη περίπτωση. Καταρχήν εξηγώ τον τίτλο. Ναι μεν τα κάνει όλα και χωρίς μα μου σου του, αλλά παραμένει αυστηρά στα πλαίσια του ότι νομίζω θωρείται GFE. Θα επανέλθω αργότερα σχετικά. Οι φωτογραφίες είναι αληθινές και πρόσφατες. Αφαιρείτε λίγο το glossy του επαγγελματία φωτογράφου καθώς και μερικά κιλά (είναι πιο αδύνατη στην πραγματικότητα) και αυτό ακριβώς θα δείτε. Είναι μούναρος (υποκειμενικά) και πανέμορφη (αντικειμενικά). Σπάνια μας επισκέπτονται τέτοιες κοπέλες, πολύ σπάνια. Πάμε στα τεχνοκρατικά:
Πρόσωπο -9- και αυτό παρόλο που δεν ήταν καν μακιγιαρισμένη. Ευχάριστη έκπληξη η απουσία ροφού. Πρόσωπο ότι βλέπετε στις φωτό ακριβώς. Εάν το μάτι ήταν μπλε ή πράσινο το 10 το χτύπαγε αβλεπί. Δεν έχει σημασία όμως, παραμένει μούναρος.
Σώμα -9- και όχι 10 γιατί έχει ηλίθια τατουάζ, ειδικά αυτός ο δράκος στην πλάτη είναι για γέλια. Επίσης και η μπούρδα που έχει στο χέρι της. Το βυζί παρόλο που είναι αρτιφισιάλ (φαίνονται ουλές) έχει πάρει την κάτω βόλτα (λίγο) αλλά είναι στο σωστό μέγεθος. Κατά τα λοιπά, απίστευτη. Έκανε βόλτες στο δωμάτιο και χάζευα. Αυτό το κορμί με το μαλλί ανοιχτό να πέφτει στην πλάτη, όνειρο. Περπατούσε γυμνή στις μύτες των ποδιών, τούρλωνε τον κώλο και κοίταζα σαν χάνος. Μεγάλες και σπάνιες στιγμές από άλλες εποχές.
Γενική συμπεριφορά -9-, όλα άψογα, ευγενική κλπ, δεν μπορεί να πάει 10 λόγω προβλήματος επικοινωνίας.
Επικοινωνία -1-, δεν μιλάει γρι αγγλικά. Γρι όμως. Παίζε να μπερδεύει και το yes με το no, για τέτοια κατάσταση μιλάμε.
Σεξ -7- και όχι 10 επειδή, ενώ μεν έχει 110% διάθεση και όρεξη να περάσεις καλά, τελικά μάλλον δεν το έχει το άθλημα και η φάση είναι κάπως ξενερουά. Εξηγώ περισσότερο. Είχε anal το σκηνικό, είχε πιτσίλισμα στα μούτρα, τα είχε όλα, αλλά η φάση δεν είχε φωτιά, δεν είχε πιπέρι. Ναι μεν εξιτάρει να σκίζεις με όλες τις ορολογίες (COF, ANAL, OWO Κλπ) τέτοιο μούναρο, αλλά εάν δεν υπάρχει φωτιά, δεν αρκεί αυτό από μόνο του. Επιπλέον, όλα γίνονται με καμία δική της πρωτοβουλία, οπότε όσοι δεν είστε εργάτες ετοιμαστείτε για μεγάλη ήττα. Από μόνη της δεν ξεκινάει τίποτα. Επίσης (άλλο κουφό) ενώ μπορεί να της έχει γυρίσει το μάτι, όλο το στέρνο να έχει κατακοκκινίσει, γενικά να είναι έτοιμη να εκραγεί, παραμένει σχετικά ανέκφραστη και μουγγή.
Απόδοση -5- για όλα τα παραπάνω
Επανάληψη: όχι επίσης για όλα τα παραπάνω. Θα γούσταρα βέβαια να την βγάλω μία βόλτα και να τα πούμε έτσι λίγο πιο λιανά επειδή θεωρώ ότι είναι μουσίτσα, αλλά δυστυχώς δεν παίζει με την καμία κάτι τέτοιο από την στιγμή που χρειάζεσαι google translator ακόμη και για να ρωτήσεις εάν προτιμάει φρέσκο χυμο πορτοκάλι ή amita. Ισχυρίστηκε ότι είναι μακιγιέζ, το θεωρώ τελείως μούφα, εκτός και εάν έχει αλλάξει τόσο πολύ ο κόσμος σε σχέση με ότι ξέρω/θυμάμαι. Μακιγιέζ που δεν έχει φουσκωμένα χείλη, με φυσικό χρώμα νύχια στα χέρια και πόδια, χωρίς καθόλου ή ελάχιστο make up στο πρόσωπο, χωρίς κανένα μπιχλιμπίδι στο λαιμό/αυτιά/χέρια/πόδια, χωρίς τακούνια (flat σανδάλι δερμάτινο μοναστηράκι τύπου φόραγε), κινητό χωρίς χαζο θήκη και χωρίς ηλίθιο ringtone, απλή και πρακτική τσάντα και να είναι και από Ρωσία.....δεν υπάρχει σίγουρα άλλη, εάν τελικά δεχτώ ότι τελικά έλεγε αλήθεια.
Εν συντομία, σπάνια εμφάνιση αλλά δεν είναι για δεύτερη φορά κυρίως λόγω απουσίας φλόγας. Μην πει κανείς την μαλακία ότι φταίω εγώ που δεν άναψα την φλόγα, εάν ήταν να ανάβω εγώ τις φλόγες, δεν θα πλήρωνα. Καλά μπάνια παίχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, chris1955, antisthenis και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2018
Δεν θα διαφωνήσω σε τίποτα. Εγώ όμως πήγα είδη 3 φορές μαζί της. Καμιά φορά μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις όπως λένε.Για κάποιους αυτό είναι αρκετό. Για άλλους όχι.
13 Ιουλίου, 2018
αδελφέ η φλόγα πρέπει να υπάρχει και από τους δύο...Ναι!Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2