Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106075
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι μέσα στον καύσωνα βρίσκομαι να κυκλοφορώ στο κέντρο της Αθήνας για διάφορες δουλειές.Αφόρητη η κατάσταση!
Ξεμπερδεύω νωρίτερα,εδώ και μέρες έχω στο "πονηρό" μυαλό μου κάποια ιδέα διαφορετική από τις συνηθισμένες κι έτσι καταλήγω στη Σολωμού.

Ανάμεσα σε αυτές που βλέπω,Βανέσα και Δέσποινα ξεχωρίζουν,διστάζω στην αρχή να επιλέξω ανάμεσα στις δύο για να αποφασίσω τελικά (με την παρότρυνση και της κυρίας στην υποδοχή) και τις δύο!!!

Η Βανέσα είναι μία καστανή μικρόσωμη μιλφ με καλό σωματάκι που ξεχωρίζει για τα ασιατικά χαρακτηριστικά του προσώπου της.
Η Δέσποινα είναι μια γλυκιά κοκκινομάλλα με ωραία πιασίματα και με καλό,γεμάτο στήθος.

Πρώτη μου φορά λοιπόν σε ελαιοτριβείο,κάνω το ντουσάκι μου και περιμένω με αγωνία τις κοπέλες!

Είσοδός τους,λίγες αναγνωριστικές κουβέντες,αστειάκια και πειράγματα για να σπάσει η αμηχανία και ύστερα από μερικά λεπτά αρχίζει η απόλαυση!!!

Απολαυστικό μασάζ στο σώμα μου από τέσσερα γυναικεία χέρια:
Για αρχή,στα χαμηλά κάτω από τη μέση η Βανέσα.
Στα πιο ψηλά,από τη μέση και πάνω η Δέσποινα.
Και αρχίζουν οι εναλλαγές χεριών,μασαζοτριψίματος με την Δέσποινα να γίνεται πιο τολμηρή ακουμπώντάς με μαζί με τα χέρια της και με το στήθος της ενώ νιώθω την Βανέσα να προχωράει πιο τολμηρά χαμηλά.

Ήταν σαν να υπήρχε μια σιωπηλή (και απολαυστική για εμένα) συμφωνία μεταξύ τους:
Με το που η Δέσποινα με βασάνιζε με το γύρω-γύρω της με τα χέρια και το στήθος της,η Βανέσα προχωρούσε κι αυτή πιο πολύ,ακόμη πιο τολμηρά με τα χάδια της.
Πρωτόγνωρη κατάσταση για εμένα που με έκανε να γυρίσω ανυπόμονα ανάσκελα για να δω το φως μου!!!

Με το που γυρνάω λοιπόν,τα μικροσκοπικά φορεματάκια πέφτουν και η απόλαυση αρχίζει:
Φουλ ερεθισμένος να νιώθω και ταυτόχρονα να βλέπω μπροστά μου δύο γυναικεία στόματα να παίζουν και να ρουφούν λαίμαργα το όργανό μου.
Και εδώ μια πολύ προκλητική αντίθεση:
Από τη μια το μικρό "ασιατικό" στοματάκι της Βανέσας και από την άλλη,τα σαρκώδη βεντουζωτά χείλη της Δέσποινας!

Ρουφήγματα,μουγκρητά,παιξίματα σε κορμό και βάλανο,με έχουν κάνει και χάνω την μπάλα.
Ξαφνικά κάτι κάπως σταματάει,δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω ακριβώς τι αλλά αυτό που βλέπω είναι ότι το στόμα τους έχει αντικατασταθεί από τα χέρια τους όχι για άλλον λόγο:
Μόνο και μόνο γιατί έχει αρχίσει ένα μοναδικό λεσβιακό παιχνίδι μεταξύ των δύο!

Για λίγες στιγμές μένω απ'έξω σαν να'χω σαστίσει ώσπου μπαίνω κι εγώ ανάμεσα στο παιχνίδι τους μπλέκοντας,παίζοντας,ρουφώντας ότι βρίσκω ανάμεσά τους:
Χείλη,γλώσσες,στήθη,δάκτυλα στο στόματά τους ενώ γλωσσοφιλιάζονται,βυζορούφηγμα στην Δέσποινα που μου τα δίνει στο πιάτο ενώ χαμουρεύεται με τη Βανέσα.

Τα λόγια δίνουν και παίρνουν,το παιχνίδι όλο και αγριεύει κάποια δείχνει ότι δεν αντέχει άλλο και αυτή είναι η Βανέσα!
Παραμερίζει την Δέσποινα (ενώ αυτή συνεχίζει να μου δίνει το στήθος της και να το απολαμβάνει) αρχίζει ξανά να μου κάνει στοματικό και μόλις βλέπει ότι με έχει φτάσει σχεδόν στο αμήν,μου περνάει προφυλακτικό.
Καβαλάει και αρχίζει ένα μοναδικό ανεβοκατέβασμα επάνω μου,με βαθιά καθίσματα,με κυκλικές κινήσεις για να την νιώσω καλύτερα και με καυλωτικά βλέμματα.

Μία κοιτάζω όλο το σκηνικό κι έχω χαθεί,μία βλέπω τη Δέσποινα να με προσπαθεί να με τραβήξει προς στο στήθος της,ορμάω όπου μπορώ,κάνω ότι μ'αρέσει,αφήνομαι εντελώς με τη Δέσποινα να αρχίζει ξανά παιχνίδι με τη Βανέσα ενόσω αυτή ανεβοκατεβαίνει επάνω μου,ώσπου...
Κάπου εκεί,κάπως έτσι παρέδωσα ψυχή σώμα και πνεύμα με απίστευτη ανακούφιση!!!

Δεν ξέρω πόση ώρα ήταν που προσπαθούσα να συνέλθω.
Και το "μετά",το ανέλαβαν τα τέσσερα χέρια των κοριτσιών που προσφέρθηκαν να μου κάνουν ντουζ,να με σκουπίσουν και να με δροσίσουν με ένα παγωμένο αναψυκτικό.
Κουβεντούλα και αστειάκια μέχρι να ετοιμαστώ ώσπου χαιρέτησα και έφυγα έχοντας στο μυαλό μια επανάληψη το συντομότερο!

ps: Στο δωμάτιο έμεινα μία ώρα και κάτι.
Ο χώρος δροσερός,πεντακάθαρος,πολύ περιποιημένος ενώ στο δωμάτιο υπήρχαν σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες μίας χρήσης.
Επίσης η κυρία επί της υποδοχής,ευγενικότατη και στην αρχή και στο τέλος!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2018
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Δέσποινα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bugatti, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, iuakoya και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2018
γλυφομουνιαστικαν??? ηλικιες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1