Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μελίνα τη συνάντησα 2 φορές μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα, τόσο σύντομο που τώρα θεωρώ πως βιάστηκα να την ξανασυναντήσω. Συμπεριφορά γραφείου τυπική και ουσιαστική και τις 2 φορές χωρίς μπερδέματα. Την πρώτη φορά ήρθε σπίτι μου αργά το βράδυ με μικρή καθυστέρηση. Για την εμφάνισή της έχουν ειπωθεί τα πάντα (σιλικονάτο στήθος/χείλη, ψεύτικες βλεφαρίδες, μαλλί πλατινέ extension), όμορφο πρόσωπο και μάτια, γυμνασμένη αλλά λίγο χαλαρή στην κοιλιά, και μικρόσωμη, πράγμα που μου αρέσει μιας και είμαι αρκετά ψηλός και αυτό το σωματότυπο με εξιτάρει. Λαϊκή κοπέλα, αλλά αυθόρμητη και ετοιμόλογη και με ενδιαφέρουσες απόψεις. Δεν κρύβω πως μου φάνηκε ενδιαφέρων τύπος και θα ήθελα να την συναντήσω και έξω για κουβέντα, αλλά φαντάζομαι οτι πολλοί θα ήθελαν κάτι τέτοιο... Στο sex ήταν αρκετά καλά μαζί της, η ίδια φαίνεται να είναι ακούραστη και αεικίνητη αλλά και κάπως μηχανική στις κινήσεις της. Ευχάριστη έκπληξη για'μένα το γεγονός οτι σπατουλάρει και την τρύπα. Μάλλον κατάλαβε οτι έχω κάπως ανώμαλα γούστα και πήρε αυτή την πρωτοβουλία και μάλιστα στη συνέχεια θέλησε να με βγάλει απ'τη δύσκολη θέση και πρότεινε να με στραπονιάσει, αλλά ευχαριστώ δεν θα πάρω... Στηνόταν καυλωτικά και μόλις της είπα οτι θέλω να αράξω και να την χαζέψω άρχιζε να πέφτει στα τέσσερα και να χαϊδεύεται, πράγμα που μου άρεσε πολύ. Η δεύτερη συνάντησή μας ήταν σε ξενοδοχείο του κέντρου, η οποία ήταν περίπου ίδια με την πρώτη, αλλά εγώ αρχικά ήμουν λίγο νευρικός μιας και δεν έχω συνηθίσει τα ξενοδοχεία και η Μελίνα το αντιλήφθηκε και φάνηκε να επηρεάζεται απ'αυτό για λίγο. Ήταν και η ίδια νευρική και κάπως αφηρημένη, αλλά αυτό δεν επηρέασε τις υπηρεσίες της. Πολλή ώρα γλύψιμο, sex σε διάφορες στάσεις, αν και σε κάποια σημεία είχα αρχίσει να ιδρώνω πολύ και σταματούσα και ξανάρχιζα, ωσπού σε κάποια στιγμή την πιτσίλισα με τον ιδρώτα μου και ψιλοσπάστηκε. Δεν έχω πρόβλημα, δικαιολογημένη αντίδραση. Δεν ξέρω αν κάνω καλά που το αναφέρω αυτό, αλλά στο τέλος μου αποκάλυψε πως έχει μαλακιστεί ήδη 4 φορές πιο πρίν και δεν έχει καταφέρει να ξεκαυλώσει! Και ούτε εγώ δυστυχώς κατάφερα να την ανακουφίσω... Θεωρώ οτι οι επαγγελματίες του χώρου δεν περιμένουν εμάς για να χύσουν, αλλά μπορεί και να προκύψει. Στη συνέχεια κάτι μου πέταξε για κάποιον πρώην γκόμενο αλλά δεν θυμάμαι τι. Συμπεραίνω όμως οτι κάποιον είχε στο μυαλό της εκείνη την ώρα που είμαστε μαζί και θα προτιμούσε να γαμιέται μ'αυτόν παρα με οποιονδήποτε άλλον, και μάλλον αυτή ήταν η πηγή της νευρικότητάς της. Ίσως και να είναι καψουρεμένη μ'αυτόν τον Ένα, ξέρετε αυτόν που όταν τον έχουν δεν τον θέλουν και όταν δεν τον έχουν τον θέλουν... Human, all too human, που έλεγε κι ο Νίτσε.

Θεωρώ πως τα λεφτά είναι πολλά, ειδικά μέσα στη ρημαγμένη Ελλάδα του 2018. Με τη συγκεκριμένη σίγουρα δεν τα κλαίς, γιατί σέβεται το γεγονός οτι ο άλλος μπορεί να κάνει οικονομίες 2 και 3 βδομάδες για να τη συναντήσει για 1 ώρα, αλλά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός οτι έιναι πολλά 140 ευρώ για 1 ώρα. Πόσο μάλλον κάτι άλλες που ζητάνε και 250 ευρώ για 1 ώρα! Μάλλον φτάινε περισσότερο αυτοί που τα δίνουν παρά αυτές που ζητάνε τόσα. Θα απευθύνονται βέβαια και σε συγκεκριμένη κατηγορία ανθρώπων που έχουν τη δυνατότητα να τα δώσουν. Συμπερασματικά, όσοι δεν έχετε συναντήσει τη Μελίνα να το κάνετε τουλάχιστον 1 φορά, είναι βέβαιο πως θα περάσετε καλά. Εγώ δεν ξέρω αν θα πάω και για 3η, αλλά θα αφήσω να περάσει περισσότερος καιρός. Να είστε όλοι καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, panionios και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2019
Φίλε μου οταν φτάσει ο μέσος μισθός τα 1500 ευρώ, ίσως ερωτευτώ Εμμμμ
(Τι πιθανότητες έχω;;; χαχαχα)
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1