Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488202
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα,
Εχθες περναγα απο Συγγρου και ειπα να κανω μια σταση στη Τριγγετα 3. Αν και Σαββατο δεν υπηρχε ψυχη μεσα, ερχεται και η Μαρθα (Πολωνικης καταγωγης), οκ, ωραιο μωρο, ξανθια, κανονικο στηθος φτιαχτο ομως, ωραιος κολος, περναω.
Συνηθως (και χωρις να θελω να αυτοσαρκαστω) οι γυναικες με γουσταρουν στο κρεβατι γιατι πηγαινω καθαρος, ξυρισμενος.. και οταν τους λεω οτι δεν εχω μονιμη σχεση...δεν το πιστευουν...
Ερχεται λοιπον η Μαρθα, ουτε χαδακια, ουτε κανα φιλακι..με ξαπλωνει κατω αμεσως
και κανει μια μετρια πιπα, χωρις βαθος.. μετα απο 2 λεπτα το πολυ παει να ανεβει απανω μου
και οταν τις λεω οτι θελω και αλλο στραβωσε.. καθεται αλλο ενα διλεπτο σε σταση η οποια σε αποτρεπει να πιασεις στηθος...ανεβαινει απανω, μετριο κουνημα, μετα απο 1 (!) λεπτο θελει να αλλαξουμε...οκ λεω, απο πανω εγω... ποδια δεν ηθελε να σηκωσει ψηλα... μου την ειπε κανονικα οταν επεσα απανω της οτι ειμαι βαρυς...(σημ: ειμαι 77 κιλα..) και να μην της πιανω το στηθος γιατι ειναι σιλικονη και ποναει...lol..παλι κανα 2λεπτο η φαση..ξενερωνω παλι, τη γυρναω στο δυνατο της σημειο στα 4... μετα απο 2 λεπτα αρχισε η γκρινια... "αργεις πολυ" κτλ κτλ.. οπως προειπα στο σπιτι δεν υπηρχε αλλος πελατης.. και ουτε ηταν οταν εφυγα.. τις βαζω χερι γιατι μου τα ειχε σπασει και μου λεει το Θεικο...." με 50 ευρω κανονικα ειναι 10 λεπτα!!!! "... (σημ: ειχα δωσει 3 εικοσαρικα και μου εφερε τα ρεστα στη αρχη η Μαρθα και τις τα εδωσα και μπουρ-μπουαρ)...
Ελεος λεω, τη βαζω κατω, τελειωνω μετα απο λιγο και χαιρετε !!
Μακρια μαγκες, ξενερωμα σκετο...ειδικα οταν υπαρχουν κοπελες στη πιατσα 10 φορες πιο επαγγελματιες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Μάρθα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού