Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ χαιρετώ το προλεταριάτο, λογικό αφού οι ικανοί, ρισκαδόροι, και έξυπνοι εδώ και δεκαετίες φεύγουν έξω μείναμε εδώ εμείς τα συντρόφια....
Ξεκινώ λέγοντας έχει δίκιο ο Μαλλιάς ρε κουφάλες η κοπέλα λέει έχει συνεχώς δουλειά και κανείς δεν γράφει τίποτα. Είπα να μην γράψω κριτική και να στείλω ΡΜ μόνο στους φίλους που ενημερώνουν....αλλά άντε....
Κάτι η 200αρα από την πρόκριση της Γαλλίας , κάτι που ο φίλος ξηγήθηκε σπίτι...κάλεσα την Λίνα
Λοιπόν η κοπέλα, είναι 30φεύγα αλλά η συμπεριφορά της είναι σαν κοριτσάκι 18 χρονών (με την καλή έννοια) , πρόσχαρη , χαρούμενη , αισιόδοξη με φοβερή χάρη και θηλυκότητα...ότι βλέπετε στις φώτο με ένα ωραίο λουλουδένιο φορεματάκι . Χείλια ψιλό-ροφός βυζί τρατζικ....σταφίδα, τα άλλα τα βλέπετε .Πολύ θερμή αγκαλιές γλωσσόφιλα , με άναψε στην έναρξη .
Ίσως αυτό μου ανέβασε τις προσδοκίες γιατί στο κυρίως μενού τα έκανε όλα επαγγελματικά...έλειπε το πάθος και ο αυθορμητισμός που έβγαζε στη έναρξη. Πίπα κανονική , Γαμήσι νορμάλ, 2-3 στάσεις, έδειχνε να το απολαμβάνει, αλλά όχι ότι μου έβγαλε στην προηγούμενη κριτική μου η Ασέμα του Γραφείου. Όλα με μέτρο ...αυτό
Σαν 1 μάτς που στο 5΄είναι 1-1, λες αμάν, έχει καλό ρυθμό και ενδιαφέρον αλλά μένει 1-1 ως το 90΄
Τελικά πέρασα καλά, τα έκανε σωστά, αλλά σαν κάτι να μου έλειπε που το προκάλεσε η ίδια στην αρχή.
Τώρα αν την προτείνω ...όποιος θέλει ένα χαρούμενο για μένα όμορφο Μιλφάκι που είναι σαν Μπαρτσελόνα ως προσδοκία αλλά με προπονητή τον Σάντος που το αποτέλεσμα θα το πάρει αλλά τίποτα φαντεζι ναι
Α και κάτι άλλο όταν τελείωσε το μάτς δεν ρώτησε για παράταση αν και είχαμε πολύ χρόνο και έδειξε να το αποφεύγει όπως και το facial. Δεν την πίεσα και εγώ, γιατί και δεν μ'αρέσει να πιέζω και ήθελα να δείξει τι έχει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, sackatack2, madrach και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2018
Αρα...πολλα τα 150...Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1