Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 560974
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα μεσημέρι, τσεκάρω τη σελίδα και βλέπω ότι δουλεύει η Ναομι. Παιρνω τηλέφωνο για ραντεβού, κλείνω και ξεκινάω για τη Δάφνη. Μπαινω στο γνωστό σε όλους μας στούντιο με τις 2 πόρτες, δινω τα 100 για φουλ 30λεπτο, ανεβαίνω στο 2ο, κανω ένα μπανάκι και περιμενω.

Μετά απο λιγο χτυπά η πόρτα και μπαίνει μεσα ο σίφουνας. Εδω να πω ότι είναι ένα μικροκαμωμενο κουκλάκι, το δέρμα της είναι τρομερά απαλό, τα βυζακια και το κωλαρακι της πολυ σφιχτά, και έχει ένα χαμόγελο αφοπλιστικό. Αλλά για να πω την αλήθεια αυτά δεν έχουν σημασία στην προκειμένη περίπτωση. Σημασία έχει η συμπεριφορά. Μπαίνει όπως είπα μεσα ο σίφουνας (φορώντας μονο γόβες και ζαρτιέρες και κάλτσες), μου ρίχνει μια αγκαλίτσα και ένα πεταχτό φιλάκι στο στομα, και αρχίζει να μου τρίβεται, μα μου δίνει τα βυζακια της να χουφτωσω, να μου δίνει φιλάκια στο στηθος. Μου λεει «πάμε για μπανιο;». Εγω είχα κάνει, αλλά μαλακας ήμουν να πω οχι; Βγαζει τα λίγα που φορούσε, μαζευει τα μαλακια της πανω και μπαίνουμε στο ντουζ. Με πλένει, την πλένω, κάνει κάθισμα κάτω και με αρχιζει πιπα μεσα στο ντουζ. Εδω επισης να πω οτι εχω πρόβλημα τον τελευταιο καιρό λογω άγχους και δεν μπορω να διατηρησω στύση για να ολοκληρώσω μεσα σε γυναίκα. Παρόλα αυτά με την πιπα αρχιζει μια κάποια ανόρθωση, πάμε πάλι στο κρεβάτι. Με σκουπίζει από τα νερά, και συνεχίζει πιπα με γλειψιμο και των από κάτω. Σκληραίνει καπως, περνάει τη καποτα, πάει να ανεβεί πανω, ξανά πέφτω εγω. Δεν πτοείται.

Έρχεται και με παίρνει αγκαλιά, και μου αρχιζει κατι βαθιά γλωσοφιλα... παρακινεί το χέρι μου να παίξει το μουνακι της, με το ένα την τρίβω και με το αλλο χουφτώνω το κωλαρακι της. Αυτη μου τραβάει μαλακια. Της βαζω ένα δάχτυλο μεσα, δυο, αρχιζει να αναστενάζει. Ταυτόχρονα μου ψυθιριζει κατι πράγματα που ντρεπομαι να επαναλάβω. Και ξανά γλωσσόφιλα. Της φερνω τα δάχτυλα από το μουνακι της στο στομα, τα γλείφει λαιμαργα και μου τα ρουφάει. Πάει και φέρνει ένα δονητακι απο μεσα, και αρχιζει να παιζει με το μουνακι της, τα δάχτυλα μου από κατω, ο δονητης από πανω. Στο τέλος δεν μπορούσε να με κάνει να χυσω με το χεράκι της, αναλαμβάνω εγω χειροτεχνία. Είμαστε αγκαλιασμένοι, τραβάμε μαλακια και οι δυο και φιλιόμαστε βαθιά στο στομα. Φτανω εγω σε ένα σημείο να μπορέσω να χυσω της λεω να τη χυσω στα βυζακια, οκ μου λεει, σηκωνομαι και καταθέτω στο στηθος της. Δε με αφηνει να φυγω ομως. Με τραβάει πάλι δίπλα της, και συνεχίζει να με φιλάει, παίζοντας μαλακια. Της πασαλειβω εγω τα χυσια στα βυζακια και την χουφτώνω. Μετα από λιγο, αρχιζει να συσπαται και να βογκάει, πρέπει να έχυσε. Κι αλλά φιλιά. Πάμε πάλι για μπανάκι, βγαίνουμε και με βαζει να της βάλω κρέμα στην πλατη και στο κωλαρακι. Εδω πρέπει να έχουν περάσει 35 λεπτά, και παρ ολα αυτά με ρωτάει αν θελω μάσαζ. Η κοπέλα δεν είχε ιδέα πόση ωρα είχε περάσει! Της λεω εγω ο ειλικρινης οτι έχουμε αργήσει (να μαλάκα!), ρωταει κι αυτη να το επιβεβαίωσει, μου δίνει ένα ακομα φιλάκι στο στομα και φεύγει.

Η κοπέλα πραγματικά τιμάει τα λεφτά που παίρνει, δεν δυσανασχέτησε ούτε μια φορά που δεν μου σηκωνόταν εύκολα, κατέβαλε κάθε προσπάθεια. Δέχτηκε δαχτυλάκια στο μουνακι, δαχτυλάκια στο στομα, και αμετρητα γλωσοφιλα, πράγματα που άλλες δεν δέχονται με τιποτα. Και δε μου χει ξανατύχει να εχω τελειώσει εγω και να με κρατάει το κοριτσι σφιχτά για να τελειώσει κι εκείνη. Γι αυτό λεω ότι δεν έχει καμία σημασία η εμφάνιση της, όσο κουκλάρα και να είναι. Δεν ξερω αν είναι θέατρο, αλλά δείχνει να της αρέσει αυτό που κάνει παρά πολυ. Εγω προσωπικά έκλεισα με όλες τις άλλες εκδιδόμενες, αν σε 20 χρόνια ειμαι ακομα ελεύθερος, και δουλεύει η Ναομι ακομα, και να έχει χαλαρώσει το κορμί της, σε αυτη θα πηγαίνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elizabeth32, muffer35, napoleonV1 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2018
κι οι γκέλες μέσα στο πρόγραμμα είναι, η σωστή στάση της την τιμά για τα χρήματα που έβγαλε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1