Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από επτά ημέρες συνεχούς εργασίας και σεξουαλικής ανάγκης ήρθε η στιγμή να χαλαρώσω από τα προβλήματα της εβδομάδος. Επισκέφθηκα το εν λόγω Studio διότι ήθελα μιά αλλαγή. Είχα πάρει λίγο πριν τηλέφωνο και η κυρία της υπηρεσίας με πληροφόρησε ευγενικά και κατατοπιστικά ότι υπάρχει ένα καλό και όμορφο μωρό από την Τσεχία που ακούει στο όνομα Έλενα. Μετά από δύο ώρες περνούσα την είσοδο του Studio. Ο χώρος παραμένει πάντα καθαρός και χαλαρωτικός, όπως ήταν και τις προηγούμενες φορές που είχα πάει, και η υπηρεσία αναλυτική και κατανοητή όσον αφορά τα προγράμματα. Πέρασα στο δωμάτιο του ίδιου ορόφου και όχι του επάνω ορόφου. Το συγκεκριμένο Studio έχει τρία δωμάτια, τα δύο με μπάνιο και καθαρή πετσέτα. Το τρίτο δεν έχει μπάνιο, υπάρχει όμως και ιδιαίτερο δωμάτιο μόνο μπάνιο-υδρομασάζ με κεριά και αρωματικά όπου η εμπειρία θα είναι μοναδική. Έκανα το μπανάκι μου και μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα. Ευγενική, ευχάριστη και χαμογελαστή. Ελληνικά δεν ξέρει έτσι η συζητησούλα έγινε στα αγγλικά. Δεν περιγράφω τις λεπτομέρειες αλλά μπορώ να πω πως η κοπέλα ανάλογα με το πρόγραμμα ανταποκρίνεται χωρίς τραβηγμένες απαιτήσεις. Πέρασα καλά και πιστεύω πως πέρασε καλά και η Έλενα. Δεν εννοώ ότι ολοκλήρωσε μαζί μου, αλλά το ότι η συμπεριφορά μου την έκανε και έγινε λίγο περισσότερο δεκτική για μένα είναι ένδειξη ότι πέρασε καλά. Αυτό εξηγείτε από το γεγονός ότι με ενημέρωσε πως δουλεύει εκεί μόνο πρωϊνά. Γενικά η επίσκεψή μου είχε καλό και ευχάριστο αποτέλεσμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2007
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
133
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού