Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η συνάντηση έγινε πριν μερικές εβδομάδες, οπότε και η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Τη Βικτώρια την είχα βάλει στο μάτι καιρό τώρα, οπότε δεν θα μου γλίτωνε! Αλλά ας πιάσουμε τα πράγματα με τη σειρά...

Κλείνω ραντεβού με το γραφείο, ώρα μεσημεριανή και πρώτο ραντεβού της κοπέλας. Στα του ξενοδοχείου δεν χρειάζεται να αναφερθώ, είναι νομίζω γνωστά! Ανοίγοντας την πόρτα η κοπέλα (μόλις είχε ξυπνήσει), βλέπω μια συμπαθητική παρουσία περί της εμφανίσεως και μόνο, γιατί από χαμόγελο... ούτε καν! (Αφού πίστευα ότι μπορεί να το χρεώνει στα έξτρα Χμμμ;). Οι φωτογραφίες θα έλεγα πως είναι αρκετά επεξεργασμένες, αλλά όχι και τελείως παραπλανητικές. Αυτοί ήταν και οι πρώτοι 2 λόγοι που άρχισα να ξενερώνω, αλλά λέω ας μην έχω και τρελές απαιτήσεις. Πριν ακόμα βγάλω τα ρούχα μου, η κοπέλα μου ζητάει τα λεφτά και της λέω με όμορφο τρόπο να κάνω ένα ντουζάκι και μετά. Βουρ εγώ στο μπάνιο, σκεπτόμενος τις 2 πρώτες ήττες. Βγαίνω και την αντικρίζω ξάπλα μόνο με το εσώρουχο να παίζει με το κινητό... λέω θα το αφήσει! Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά... Θυμός (3η ήττα). Προσπάθεια από πλευράς μου για λίγο κουβεντούλα στην οποία ανταποκρίθηκε με τη βοήθεια του κινητού. Πριν ξεκινήσει το παιχνίδι, μου ζητάει και πάλι τα μαρούλια και της δίνω 140 για 1 ώρα, μιας και είχα πάει αποφασισμένος να την ξεπατώσω! Ματάκι

Ξεκινάμε τα προκαταρκτικά με αγκαλίτσες, αποφεύγοντας τα γλωσσόφιλα εκείνη, και περνάει αμέσως στο εργαλείο, ξεκινώντας την πίτα, η οποία ήταν μέτρια με χέρι. Μετά από λίγα λεπτά και χωρίς να έχει επέλθει πλήρης ανύψωση, πάει να μου βάλει το προφυλακτικό! Κεφάλι σε τοίχο! (4η ήττα). Της λέω όχι ακόμα και της ζητάω να γυρίσει σε 69, ενώ έκανε πως δεν καταλάβαινε, και συνεχίζει την πίτα για 2-3 λεπτά το πολύ! Μαλακία Λέω δε μαμιέται και την αφήνω να μου το περάσει, μιας και η πρώτη θα έφευγε γρήγορα! Ξαπλώνει και πάω από πάνω της στην αρχή σιγά και μετά ανεβάζοντας στροφές Κατσικογάμης, όπου η συμμετοχή της ήταν απίστευτη... κλειστά μάτια και κάτι ψεύτικα βογγητά, λες και τα είχε ηχογραφήσει για να μην κουράζεται από την προσποίηση! Κεφάλι σε τοίχο! (5η ήττα).

Παρ' όλη την ξενέρα και τα νεύρα, κατάφερα και τελείωσα! Μετά από 5 ήττες δεν νομίζω ότι άξιζε να παίξω τον αγώνα σε δεύτερο ημίχρονο, οπότε με διάφορες δικαιολογίες της είπα ότι πρέπει να φύγω και της ζήτησα να μου δώσει πίσω το 50άρι (από εκεί και ο τίτλος). Τότε έκανε σαν να έσκασε μετεωρίτης και άρχισε να επικοινωνεί με το γραφείο εμφανώς ενοχλημένη! Τελικά μου το επιστρέφει και γίνομαι καπνός!

Από το γραφείο δεν έχω κάποιο παράπονο, αφού επικοινώνησαν μαζί μου για να με ρωτήσουν τι συνέβη και αν υπήρχε πρόβλημα με την κοπέλα, όπου και σαφώς τους τα είπα.
Πάντα λέω ότι στο άθλημα αυτό παίζει μεγάλο ρόλο η χημεία των ατόμων! Το τι συνέβη όμως στη συνεδρία μου αυτή απέχει αρκετά από τις κριτικές των συναγωνιστών, οπότε ίσως θα την απέδιδα στην κακή διάθεση της κοπέλας.
Όμως το χρήμα τις μέρες αυτές βγαίνει δύσκολα, οπότε καλύτερα ή να κάνουν σωστά αυτό που έχουν επιλέξει ή να μην το κάνουν καθόλου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Professoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.031
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, graf, blizardeye και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2018
Με διπλή, απ’ όλα και μπόλικο τζατζίκι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1