Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Call-Girls 22022
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μου αρεσαν οι κριτικες (ευχαριστω τους συμπαίκτες) και αποφάσισα να παιξω το χαρτι Εμμα. ειχα διαβασει οτι εχει πολυ σινεμα η υπόθεση αλλα προετοιμασμενος για αυτο που έζησα δεν ημουν.
με ταλαιπώρησε λίγο μεχρι να κλείσουμε ( ποιος, τι, απο που κλπ) αλλα τιποτα το ιδιαίτερα αρνητικο, δνση Νοτια προάστεια

ανοίγει η πόρτα και εμφανιζεται κάτι μεταξυ μάγισσας και τραγουσίστριασ 70's - κόκκινο εφαρμοστο φόρεμα με ψηλό σκίσιμο & ψηλο τακούνι - σεξυ δε λέω αλλά και λίγο ρετρο
με χορευτικές κινήσεις μου δείχνει λίγο γάμπα , μπούτι, τατουάζ και μου δίνει τις γνωστές οδηγίες "πρωτα λεφτα..." με τρόπο οριακά τσαχπίνικο και με στέλνει στο μπάνιο
νεαρή, όμορφη, σώμα που δε φάνηκε λογω ρουχων αλλα αφησε την υπόνοια τούμπανου

μολισ βγαίνω απο το ντους με σπρώχνει στο υπνοδωμάτιο, φωτισμένο με κεράκια - ατμοσφαιρικό
με ξαπλώνει στο κρεββάτι , μου δενει (τυπου...) τα χερια και ξεκιναει το show,
μιλάμε για πραγματικο show απο τα λίγα που έχω δεί τόσο επιμελώς χορογραφημενο
ένα show ποιοτικό και καυλωτικό, αλλα one girl show γιατι η αληθεια ειναι οτι εγω έπαιξα το ρόλο του κομμοδίνου (ακομα και οταν ελυσα τα χερια)
ολα τα ειχε το show : λαδια, hand-job, edging, spanking (limited), nipple pinching, teasing, rimming, fingering, ποδια,φυσιματα, γλώσσα - ναι,... ηταν καλο και ποιοτικό,
τελείωσα ορθιος, ζαλισμένος , ιδρωμένος και λαδωμένος

μεγάλη απόλαυση αν και εχανε κάπου στην αυθεντικότητα
ενοιωθες ότι το ειχε ξανακάνει αρκετές φορές - οτι πρόκειται για πολυ επαγγελματια παικτη - δινει σωμα αλλα καθολου ψυχη
ομως ξερει να σε ανεβαζει στρφές, να σε καυλώνει τρελλά, να σε φέρνει εκει που θέλει και να σου δινει μια εμπειρία αξεχαστη

δεν ειναι γενναιοδωρη - ενα γκολ στη μια ωρα και 300 ευρωπουλα - σίγουρα δεν ειναι ευκαιρία
δε ξερω αν θα ξαναπαω, το σκέφτομαι όμως
αν σας περισσέυουν, νομιζω αξίζει, αν ψάχνετε value for money, αφήστε το

και για να μην ξεχάστω:
το τατου στο κωλο πραγματικα τραγικό αλλα και απολυτα ρατσιστικο - ψάξτε την αφρικη για να καταλαβετε τι εννοω
το διαμέρισμα - ρετρο - απο βιντεοταινια - αναρωτιέσαι αν στο διπλανο δωμάτιο παίζει μπιρίμπα η θεία φώφη με τις φιλενάδες της

καλο καλοκαιρι συμπαικτες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jack Skellington, napoleonV1, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2018
Πολύ ακριβής περιγραφή, σωστός. Το ίδιο για την μπιρίμπα σκέφτηκα και εγώ, απλά σκέφτηκα κουμκάν! Έψαχνα την Βλαχοπούλου στο σαλόνι, νομίζω κάποια στιγμή την άκουσα να γελάει κιόλας! Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1