Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159180
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κύριοι δεν μιλαμε για αλλη από την Αγαπη, το top MILF της Φωκαιας! Ναι!
Ξανθια Ρωσσιδα, Ματαρες, ΒΥΖΑΡΕΣ κορμαρα μαυρισμένη Μπαμπατσικο κωλί Μπαμπατσικό μωρο και ακριβώς όπως την άφησα,με μια λέξη, αισθησιακή!
Στην αναζητηση μου λοιπον για vfm MILF εβλεπα συνεχως διαφημιση της στο site και λεω "κατι μου θυμιζει" ειδα κ το ονομα κ λεω μαλλον αυτη ειναι, ημουν λοιπον ανάμεσα στη Πατριτσια από Βενεζουέλα στη Θησέως π εχει καλες κριτικες κ δεν εχω περασει(δεν πολυσυχναζω στουντιο) και την Αγάπη όπου ηλπιζα να ειναι η παλιά χαμένη απο Φωκαιας, jack pot! Τη ξερετε φανταζομαι, ντουζάκι κ οι δυο, μπαινει μεσα χαμηλωνει φωτα, σουπερ χαμουρεμα φιλια πεταχτά και χαδια, τρομερο τριψιμο να λέει τα Ρωσσικα της κατα τη διάρκεια, Ισπανικό αισθησιακο, ακομα και το handjob της ειναι γαματο τι να λέμε(αντικειμενικότητα ε? Γλώσσα ) ξεκινησαμε με πιπα τεχνική κ εμπειρη για 5 λεπτακια, αυτη απο πανω να Πιανω τις βυζαρες της, reverse cowgirl κ μετα παταει ποδια κρεβατι πως Δεν εχυσα απο τη καβλα κ την αναμονη κι εγώ απορω, γυρναμε σε ενα πολυ απαλο κ αισθησιακο ιεραποστολικό με πεταχτά φιλια, μετα με καρφωμα δυνατο με τα πόδια της στους ώμους και τελος για κανα λεπτο στα τέσσερα οπου κ δεν αντεξα τι να κανω πια ο έρημος έβλεπα κ απο τον καθρεφτη αυτη τη κωλαρα να ειναι τεντωμενη με σπασιμο της μεσης τέρμα κάτω και τα χερια τεντωμενα... πάει!

Δεν έχω κατι κακό να πω, υπηρεσίες,ευγενεια,καβλα,ομορφια,βυζαρες,κορμαρα,καθαρη,μαυρισμενη Προσωπικά είναι ο τύπος που ψάχνω σε αυτο το σπορ επί πληρωμή για εμένα τα εχει ολα, αν έδινε και γλωσσόφιλα(καλά για κώλο δεν το συζητάω) θα ηταν το δεκάρι στα ΜΙΛΦ. Ενταξει καποτε το γευομασταν με 20€ τωρα με 50€ αυτο ειναι κάπως...
Καλα να περνατε κ ελπίζω να επιστρέψω με ανάλογη κριτικη για τη Πατριτσια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Πρυτανης, Tatoiou71 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού