Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δεν γράφω κριτικές λόγω χρόνου και γιατί τις περισσότερες φορές κάποιοι με καλύπτουν όπως οι προλαλήσαντες.

παρ όλα αυτά θα ήθελα αν πω ότι είναι από τις πιο όμορφες γυναίκες που έχω δει και οι φωτογραφίες την αδικούν. Είναι top model.
ευτυχώς που δεν ξέρει Αγγλικά γιατί θα ήταν επικίνδυνα ερωτεύσιμη.Να προσθέσω ότι έχει καταπληκτικό χαμόγελο .
Στα του αγώνα το μόνο που έχω να προσθέσω από τα προηγούμενα που έχουν γραφτεί είναι το ανάλ.
Οποιος δεν πήρε έκανε μισή δουλειά. Το κάνει και το γουστάρει σε πολλές στάσεις και βλέπεις αστεράκια.

η ομορφιά είναι αντικειμενική το σέρβις υποκειμενικό
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
205
Πόντοι:
3.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, Nick1000 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2018
και εγω δεν γραφω πολλες κριτικες, και καμια φορα καθολου - όπως και σε αλλες περιπτωσεις πολλες κριτικες είναι ομαδικά εκτος πραγματικότητας όπως αυτες εδω, αφου το group σας που αξιολογησε το "πανέμορφο μοντέλο" είναι μάλλον μεσηλικο: Εχετε ξεχάσει να αναφέρεται ότι είναι τουλάχιστο +7 χρόνια απο την ηλικία που αναφέρει το site/ κατα τα αλλα πρόθυμη είναι η κυρία δεν λέω
Εγώ πήγαινα για 1.5 ώρα με anal, αλλα σε κυρία 30+, 300euro δεν δίνω - πήγα μετά στο 20 χρονο μπουμπούκι στην φυλής και όλα comple: Πηρα 1 ωρα, την περισσότερη την ειχα σε doggy και εγω αραχτός και έκανα και cif..Όπότε όλοι στο τέλος είμασταν win win
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1