Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αυτή είναι η πρώτη μου κριτική αν και έχω μια κάποια εμπειρία στο χώρο.Γενικά είμαι λάτρης των μοντελέ κορμιών και προσώπων και όταν είδα τις φωτογραφίες
αποφάσισα οτι αυτή η κοπέλα μάλλον θα ανταποκρίνεται στα γούστα μου.Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο(incall)την ίδια μέρα και ενώ η κοπέλα ήταν σχεδόν full
στις ώρες της.'Εφτασα στην ώρα μου και μετά την απαραίτητη ενημέρωση από το γραφείο ανέβηκα στο δωμάτιο.Χτυπάω την πόρτα και μου ανήγει την πόρτα ένας ξανθός χαμογελαστός άγγελος.Εκείνη τη στιγμή κύριοι αν είχα χάπια για την πίεση θα τα έπαιρνα(εξου και ο τίτλος).Η κοπέλα είναι σίγουρα 1,80 με πρόσωπο που μου θύμισε τη Βίκη Καγιά αλλά πιο όμορφη και συνέχεια χαμογελαστήΈρωτας.Την ρωτάω "είσαι μοντέλο?" και μου απαντάει αρνητικά.Επιπλέον μου εξήγησε οτι δεν μιλάει αγγλικά οπότε οποιαδήποτε
προσπάθειά μου για κουβέντα έπεφτε στο κενό.
Στο κρεβάτι η κοπέλα μου έβγαλε πιο πολύ GFE αν και τα φιλιά τα έδινε τις περισσότερες φορές χωρίς γλώσσα.Ωραίο στοματικό με βάθος και κοίταγμα στα μάτια.Επιπλέον καλό γλύψιμο στα μπαλάκια.Βογγητά κατά τη διάρκεια του σεξ το οποίο έδειχνε να της αρέσει πιο πολύ από το γλύψιμο που προηγήθηκε μπρος και πίσω από εμένα.Οι εναλλαγές των στάσεων αρκετές και στους δύο γύρους με εμένα να κοιτάω τον καθρέφτη και να μην πιστεύω τι κορίτσαρο έχω μπροστά μου.Η κοπέλα ερωτήθηκε για πρωκτικό αλλά μου το απέκλισε λόγω μεγέθους όπως είπεMoney Mouth.Το αστείο της υπόθεσης είναι οτι ενώ εμείς βγάζαμε τα μάτια μας είχαμε ανοιχτή την τηλεόραση στον αγώνα Ρωσία-Κροαtία τον όποίο η Vlada παρακολουθούσε από πριν.Για να μην ξεχαστώ να αναφέρω οτι η κοπέλα δεν φάνηκε να βιάζεται σε καμιά περίπτωση.
Από τα λίγα που είπαμε και τις δύο φορές (αφού ξαναπήγα σε δύο μέρες) κατάλαβα οτι η κοπέλα γυμνάζεται και κάνει διατροφή.Έχει τατουάζ στην πλάτη(ένα δράκο) και στο χέρι ένα άλλο.Συστήνεται ανεπιφύλαχτα για τους λάτρεις των μοντέλων αφού λίγες φορές έχω πετύχει κάτι τέτοιο εμφανησιακά.(τα κριτίρια είναι υποκειμενικά).Αν μπορόυσα θα έβαζα 10 στο πρόσωπο και στο σώμα.
Γειά σας και καλό βόλι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
billy12
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, napoleonV1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού