Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
διαβάζοντας τις κριτικές είπα να δοκιμάσω κι εγώ την ηθοποιό ταινιών για ενηλίκους, μιας και η αγαπημένη μου Cinzia έρχεαι όλο και λιγότερο στην Θεσσαλονίκη. Συννενόηση άμεση και βουρ στο ξενοδοχείο. Μετά τις χαιρετούρες μπήκα για ντουζάκι και ετοιμάστηκα για πόλεμο. Δεν πρόλαβα να βγω απο το ντουζ και μου όρμηξε, πίπα dt μέχρυ δακρύων, σφαλιάρες, φτυσίματα στη μάπα mouth fuck με πολύ πίεση, τα δέχεται όλα αδιαμαρτύρητα και με επιφωνήματα απόλαυσης. Γλυφοκωλάδα είναι σε άλλο επίπεδο απο όλες, ΄το έχει αναγάγει σε τέχνη και το απολαμβάνει.
all good μέχρι τώρα και πάμε βουρ για anal. Στήνεται στα 4 και μπαίνω καρφωτός, με το που κάνω ένα σπρώξιμο τσουπ πετάγεται λες και την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα σκούζοντας απο τον πόνο. Λέω ρε πούστη μου πόνεσε απο το δικό μου εργαλείο????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; εδώ στο κλιπ που είδα παίρνει double anal τα μπουριά των μαύρων.... αμέσως πάει στο συρτάρι βγάζει την λοσιόν ΓλώσσαΓλώσσα και βάζει ίσα με 2 κιλά.
Ξανα μπαίνω γλιστρώντας πλεόν και αρχίζει το πανηγύρι και μετά απο 2-3 λεπτά τσουυυυπ μερεντούλα. Το βλέπω και ξενερώνω αμέσως, σταματάω και αυτή έχει μείνει με την απορία τι έγινε. Την γυρνάω πάλι πίπα, τελειώνω , CIM, και φεύγω

μέγιστη ξενέρα η μερέντα, αν μη τι άλλο θα έπρεπε να είναι προετοιμασμένη για το παιχνίδι.

Δεν ξέρω αν θα την ξαναέβλεπα, είναι σίγουρα PSE και όχι για ρομαντζάδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, Andrew256, STAVROS6969 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2018
Γαμώ την πουτάνα μου πότε θα μάθω να μην τρώω όταν διαβάζω το Μπου.....Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1