Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 9486
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά με CG, στα 10 χρόνια που ξεκίνησα το άθλημα, και πρώτη κριτική νομίζω επίσης (υπόσχομαι πως θα γράφω πιο συχνά Γερο-μύστης!!

Στα της συνάντησης, επικοινώνησα το μεσημεράκι και έκλεισα ραντεβού για βραδάκι.Μεγάλο χαμόγελο
Πάω την ώρα που συμφωνήσαμε, με μικρή αναμονή του 10-15 λεπτά για να πάρω το οκ και τον αριθμό δωματίου, και ανεβαίνω γεμάτος καύλα και άγχος.
Ανοίγει την πόρτα αυτό το υπέροχο πλάσμα με ένα χαμόγελο γεμάτο πονηριά και διάθεση! ΈρωταςΈρωτας
Αγκαλιές, χαλαρή συζήτηση στα αγγλικά (για την ηλικία της και συν ότι είναι εκ της μητέρας Ρωσίας, μιλάει πολύ καλά τη γλώσσα) και μετά από κανένα 5λεπτο να σπάσει ο πάγος, ντουζάκι και βουρ στο ψητό!

Χάδια, φιλιά με γλώσσα, ωραία GFE κατάσταση, γλυψίματα, φιλιά δαγκώματα με πάθος στο σώμα αμφότεροι (μικρό φυσικό στήθος, με υπέροχες τσιτές ρωγίτσες, ωραίο κώλο για χαστούκια, πολύ μικρή κοιλίτσα) και κατεβαίνει για πίπα! ΚουλΚουλ

Βαθυά και υγρή πίπα και παιχνίδια με τη γλώσσα (έχει και piercing πάνω, τέλεια αίσθηση), αν και δεν μπορούσε να τον βάλει όλο και πίεζα λίγο, προσπαθούσε, χωρίς να δυσανασχετεί, γεμάτη όρεξη. Κόντεψα να χαθώ και να τελειώσω ο μαλάκας Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!, και της λέω "σειρά μου".
Κατεβαίνω σε αυτήν, πεντακάθαρη και ξυρισμένη, και άρχισα να την γλύφω με μανία. Ναι!Ναι! Αυτή τη φορά κόντεψε αυτή να χαθεί... ή τουλάχιστον αυτό κατάλαβα από τις εκφράσεις του προσώπου της, των ήχων που έβγαζε, και τις αντιδράσεις του σώματος της στις κινήσεις μου Χμμμ;Χμμμ;

Αφού κλιμακώθηκε η κατάσταση, πέρασε προφυλακτικό (με χέρια), έβαλε τζελ και ξεκινάει το σφυροκόπημα! Αλλάξαμε 3 στάσεις, είχε καλά στησίματα, και έβγαζε ωραίες κραυγούλες.

Μετά από αρκετό χτύπημα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΝαι! ήρθε το τέλος με τελείωμα στο σώμα της.

Ντουζάκι μαζί, χαλαρή διάθεση με αστεία, τσιγαράκι μέχρι να περάσει το 10 λεπτό και χαιρετίσματα με υπόσχεση να της δείξω την πόλη όποτε έχει χρόνο και όρεξη.

Γενικά μια πολύ καλή, άνετη ατμόσφαιρα, όλα αβίαστα, σίγουρα GFE, ακόμα καλύτερη από κοντά από ότι στις φωτογραφίες της, και θα προτιμηθεί σίγουρα ξανά σε επόμενη επίσκεψη της!

Τώρα στα λεφτά, σίγουρα θα μπορούσε να ήταν λίγο πιο χαμηλά, αναλογικά με το κοινό που απευθύνει τις υπηρεσίες της, αλλά σίγουρα Άξιζε και αξίζει τα λεφτά που ζητάει και με το παραπάνω, σε σχέση με κάτι φόλες που έχουμε φάει από τα μπου και κάποια μασατζίδικα (ονόματα δεν λέμε, ξέρετε τι εννοώ) εδώ πάνω στην Θεσσαλονίκη.

Πραγματικά μακάρι να μπορούσα να βάλω καλύτερες βαθμολογίες!

Υ.γ. Όταν μπήκα την ρώτησα αν θα μπορούσαμε να αυξήσουμε τον χρόνο και μου είπε πως δεν μπορούσε γιατί είχε άλλο ραντεβού μετά Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Δεν πειράζει όμως, θα ξέρω καλύτερα για την επόμενη φορά! ΚουλΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mallias20, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2018
1 εκτονωση μονο ? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1