Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήρθε η στιγμή για την παρθενική μουκριτική λοιπόν. Αυτό διόλου δεν σημαίνει ότι εκλείπει η μεγάλη εμπειρία στους δρόμους του αγοραίου έρωτα και μη. Σε στούντιο κυρίως και για αυτό ο τίτλος, αλλά κρις γαρ οπότε αν θές ποσότητα λόγω εκτεταμένων σωματικών αναγκών αναγκάζεσαι να ρίξεις την ποιότητα. Αρκετά σας κούρασα να περάσω στο δια ταύτα. Πιο πρόσφατη συνέυρεση μου σε οίκο με την Έμμη. Πρόκειται για μια γλυκιά κοπέλα αρκετά όμορφη για επίπεδο μπουρδέλο. Στα του αγώνα, ξεκίνημα με φιλιά στο στήθος εκατέρωθεν. Στην συνέχεια άρχισε να μου την παίζει και με ρώτησε αν θα ήθελα ελεύθερο στοματικό, πράγμα που αρνήθηκα ευγενικά. Ξεκίνησε μια μέτρια για τα γούστα μου πίπα, αλλά να σημειώσω ότι ειμια ιδιαίτερα απαιτητικός σε αυτό το κομμάτι οπότε δεν θέλω να την αδικήσω. Ύστερα περάσαμε στον κυρίως αγώνα με εκείνη στα τέσσερα. Υπήρξε σίγουρα πολύ δυνατό σφυροκόπημα από μέρους μου, σε καμία όμως περίπτωση δεν δικαιολογούσε τέτοιες κραυγές που με ξενέρωσαν απίστευτα. Επειδή δεν έχυνα με τίποτα της ζήτησα να μου την παίξει. Εκέι σημειώθηκε το μεγάλο φάουλ. Λόγω ότι ήταν κουρασμένη όπως δήλωσε, την έπιασε λές και ήταν σακί με πατάτες και άρχισε ένα άτεχνο παίξιμο με δυσανασχέτηση. Για να μην φύγω χωρίς πέος, της λέω θα το κάνω εγώ καλύτερα και μετά απο λίγο με το δικό μου χέρι μας βρήκε το τέλος. Τέλος επειδή έχυσα πολύ μου την είπε, σιγάαα μωράκι μου... Οκ σρυ θα βγάζω με μέτρο άλλη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
19
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Giorgaras Kalamatianos, Andrew256 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού