Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα παίδες και επανέρχομαι σε κριτική μετά από καιρό.Μετά από 2 μήνες λοιπόν βγήκα για τσάρκα,στα τσαρδιά της αμαρτίας των Σερρών και πήγα στον 4ο οίκο που ξανάνοιξε μετά από καιρό.Μου ανοίγει ο τσάτσος και μου παρουσιάζει την κοπέλα επ'ονόματι Κιάρα,30 χρονών εξ Ουγγαρίας.Περνάω με το απλό προγραμματάκι και αναμένω την κοπέλα να φρεσκαριστεί(καλό σημάδι).Η κοπέλα είναι για όσους τους αρέσουν τα ψωμωμένα κορίτσια κοινώς οι νταρντάνες,είναι ο,τι πρέπει.Άλλοι ενδεχομένως να τη θεωρήσουν χοντρή.Τέλος πάντων τα γούστα δεν συζητώνται όπως λέγανε και οι αρχαίοι ημών Λατίνοι,που το ρητό αυτό είναι κι ο τίτλος της κριτικής μου.Στα δικά μας τώρα η κοπέλα ανταποκρίνεται σε μεγάλο βαθμό στα προκαταρκτικά και συμμετέχει.Δεν δίνει φιλιά στο στόμα(δεν τα επιδιώκω κιόλας) και δεν γλύφει αρχίδια.Πίπα καλή,2,5 στάσεις αλλάξαμε εγώ από πάνω κι η κοπέλα στα τέσσερα(αυτή η βρωμοαποχή δεν μ'άφησε και πολλά περιθώρια).Η κοπέλα δεν βιάστηκε να φύγει κάτσαμε και μιλήσαμε λίγο και μου είπε να ξαναπεράσω,ενώ ούτε ο τσάτσος βάραγε πόρτες και ενόχλησε.Εν ολίγοις ήταν μιά καλή συνεδρία,που και μόνο που δεν χαρακτηρίστηκε απ'την ξεπετοσύνη που χαρακτηρίζει τις ρουμάνες ιερόδουλες,των άλλων οίκων είναι καλό και μακάρι να μείνει,αρκετό καιρό.Καλό καλοκαίρι και να γαμάμε,να βελτιωνόμαστε αλλά και γιατί χανόμαστε.Υ.Γ Το 10 στο πάρκινγκ είναι επειδή πήγα με ποδήλατο.Υ.Γ.2 Η δική μου καλή κριτική δεν σημαίνει απαραίτητα πώς κάποιος άλλος συναγωνιστής θα περάσει καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
266
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, nik1410, dimmits και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2018
φιλε μηπως ησουν κατασκηνωση χαλκιδικη αυτό το σαββατοκυριακο?
γιατι αυτό το ρητο που εβαλες παραλλαγμενο για τιτλο το συζητησαμε
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
10 Ιουλίου, 2018
Αυτό που άνοιξε φίλε ανακαινισμένο είναι το 3ο και όχι το 4ο. Καλά περιγράφεις τον τσατσο τον τρελό που με τον ζόρι σε κρατά να μπεις μέσα και άμα μπεις βγαίνεις γρήγορα στο 7 λεπτό . Απορώ Χμμμ; σε σένα πως σε άφησε και παραπάνω και μετά σε ενόχλησε. Άσε αυτή είναι μπαζο στο κρεβάτι μαύρο την δίνω.
10 Ιουλίου, 2018
Όχι καμία σχέση,ούτε καν απ'την πόλη ξεμύτισα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3