Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο και με το γραφείο, όλα έγιναν όπως πρέπει. Υπήρξε μια μικρή καθυστέρηση αλλά μέσα στα πλαίσια της Αθηναϊκής τρέλας είναι φυσιολογικό.
Όταν βλέπεις τις φωτογραφίες της, ναι μεν δεν βλέπεις το πρόσωπο, αλλά βλέπεις κάποια χαρακτηριστικά. Εκ των πραγμάτων δημιουργής στο μυαλό σου μία εικόνα, στο περίπου...... Στην πραγματικότητα είναι διαφορετική..... Κανένας δεν θα μπορούσε να πει ότι είναι άσχημη, αλλά δεν είναι και αυτό που σε προδιαθέτουν οι φωτογραφίες.
Το σώμα όμως είναι ΤΈΛΕΙΟ!!!!!!!. Φυσικό, με εξαιρετικές αναλογίες, σφικτό (όχι τούμπανο), ίσως από τα ωραιότερα που έχω δει εγώ.
Αν και στις φώτο δεν υπάρχουν τατού έχει αρκετά και αν σε κάποιον δεν του αρέσουν ίσως χαλαστεί που θα τα δει, μπροστά του, εμένα δεν με χάλασαν καθόλου.
Το κορίτσι έχει μια δυναμική που σε κάνει να νοιώσεις άνετα από την πρώτη στιγμή,(σε αυτό βοηθάει και το ότι μιλάει πάρα πολύ καλά αγγλικά) αλλά αυτό είναι μέρος της μεθόδου για να σε φέρει στα νερά της και στα μέτρα της. Έτσι προσπαθεί να οδηγήσει τα πράγματα να γίνουν γρήγορα....Στο χέρι σας είναι να πάτε το πράγμα εκεί που θέλετε εσείς ή να αφεθείτε στα χέρια της, δεν νομίζω ότι θα περάσετε άσχημα.....
Τα φιλιά της είναι βαθιά και παθιασμένα, αλλά όχι αισθησιακά. Για μένα τα προκαταρκτικά (μαζί και τα φιλιά και όποια αγγίγματα) πρέπει να ξεκινάνε αισθησιακά να γίνονται παθιασμένα και ας πάει όπου θέλει από εκεί και πέρα.
Το στοματικό, αν και λίγο διεκπεραιωτικό ήταν καλό και με την δική μου καθοδήγηση έγινε καλύτερο.
Εδώ υπάρχη ένα μελανό σημείο....Αν και στην σελίδα του γραφείου λέει ότι κάνει και πρωκτικό, όταν το ζήτησα μου το αρνήθηκε...Λάθος του γραφείου, δικό της..... δεν ξέρω.....
Δεν με χάλασε όμως γιατί αν και ήταν πολύ ανοιχτή, έχει τον τρόπο να σφίγγει τον κόλπο της και να σου δίνει ωραία αίσθηση, για να αλλάξεις στάσεις και να κάνεις ότι θέλεις.....

Εν κατακλείδι πέρασα καλά, αλλά δεν είναι (για μένα) από τις περιπτώσεις που θα ήθελα να ξαναπάω άμεσα.....ίσως.... στο μέλλον....αν....ποιος ξέρει....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μάνος-Λάκης-Μανωλάκης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, THV, napoleonV1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού