Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780406
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πως μπορεί ένας παππούλης να μείνει ήσυχος όταν έχει φίλους σαν τον κωλο-γερο και σαν τον Νικοτριβη που δεν έχουν αφήσει λαδοκόρη για λαδοκόρη ?
Και πόσο ησυχός μπορω να μεινω όταν επαγγελματικές υποχρεωσεις με φερνουν μετα από αρκετους μήνες στο κέντρο , το οποιο αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι .
Το γνωστό ηδονοτριβειο της αγαπητής Ζανας , με καλούσε όπως οι σειρήνες τον Οδυσσέα ….και μιας και δεν ήμουν δεμένος σε κανένα κατάρτι ..ανέβηκα ασθμαίνοντας τα σκαλιά …
Και Ω … οποία έκπληξη .. επι της υποδοχής ο διαχρονικός μου «έρωτας» η Λία ….
Στο γραφείο η Ζανα .. αρκετά αλλαγμένη αλλά πάντα όμορφη … εισέπραξα αρκετά φιλάκια και από τις δυο … ( τι να κάνω ..έχω υπάρξει εθνικός ευεργέτης στο συγκεκριμένο κατάστημα )
Αρνήθηκα ευγενικά την «παρέλαση » και καθίσαμε στο σαλονάκι ..πίνοντας το εσπρεσακι που μου προσέφεραν .. λέγοντας τα νέα μας ..βέβαια εγώ είχα αρχίσει να έχω «τεχνικά προβλήματα» καθώς η μισό κουμπωμένη λευκή ρόμπα της Λίας , μου χάριζε μια πανοραμική θέα από δυο λαχταριστούς βύζους … το δε μήκος της ρομπας με το ζόρι έκρυβε το κωλαρακι με το στριγκακι ..πάρα τη φιλότιμη προσπάθεια της να την τραβάει προς τα κάτω ( σιγά να μην μακρύνει ) για να μην μου τα «αποκαλύψει » όλα μια ώρα αρχύτερα ..
Περασμα στο δωματιο με το Jacuzzi και ενώ εγώ κάνω ένα ντουζάκι ..αφιξη της κας Λίας με αφρώδη οίνο εκ Μολδαβίας …
Αρχισε να ετοιμαζει το Jacuzzi και ενώ εγω σκουπιζόμουν …σέρβιρε τον αφρώδη οίνο … καθισμένοι στο καναπεδάκι ..με τη Λια να φοραει μονο το στριγκακι και τα πορνοπαπουτσα που ξέρει πόσο με φτιάχνουν .. ξεκίνησε ένα αργό ..βαθύ .βασανιστικό …..τρομπόνι …
Ισως το εχω ξαναπει ..αυτη η γυναικα εχει ένα μοναδικο ταλέντο ..που δεν το εχω δει σε καμια άλλη … ενώ τον εχει στο στομα ..χρησιμοποιεί με ένα μαγικό τρόπο και τη γλώσσα ..
Χωρις να αφηνει τα «μπαλάκια » στιγμή παραπονεμένα … δειχνει ολη της τη μαεστρία σε αυτό που κάνει ..
Όταν καταλάβαινε ότι πήγαινα να τελειώσω …άρπαζε τα @ρχιδι@ και τα τράβαγε μαλακά προς τα κάτω ..για να παρατείνει το μαρτύριο
Φυσικά αυτό ήταν αδύνατο … δεν μπορεί κάποιος να αντέξει σε αυτή την «μαστόρισσα » Παρα τη μουσική σίγουρα με άκουσαν σε όλα τα διπλανά δωμάτια … πως να μην ουρλιάξεις με τα κολπάκια που κάνει με τη γλώσσα όταν τελειώνεις
…….
Φρεσκάρισμα και για τους δυο μας και μέσα στο Jacuzzi που πλέον είχε γεμίσει για να συνεχίσουμε τον αφρώδη οίνο μας ( πρωινιατικα ) ή για να ειμαι ποιο σωστός για να συνεχίσω το «πασπατεμα « στα βυζία που μου έβγαλαν τα μάτια όταν μπήκα .. λιγο πασπατεμα ..λιγο χαμουρεμα ..λιγο το ένα λιγο το άλλο και το ¨σπαθακι» μου ηταν παλι ετοιμο για να δώσει τον αγώνα τον μεγάλο ..
Την ξάπλωσα στο μασαζοκρεβατο και άρχισα να ανταποδίδω την φροντίδα …
Σιγουρα δεν κατέχω την «μυστική τέχνη» αλλα οσο νάνε κάτι καταφέρνουμε ( κουτσά στραβά ) αφου δεχθηκε αγόγγυστα τις φροντίδες μου ηρθε η ωρα για «αδιαβροχο » και την αγαπητη κυρία Λία να επιμένει να θελει να καβαλησει επανω στο σπαθάκι μου …
Σαν καλος παππουλης που ειμαι δεν μου αρεσει να χαλαω χατίρια … μεχρι που σε λιγο ενοιωσα την ανασα της να αλαζει ρυθμο ..τα ποδια της να σφίγγονται και ……..
Η ωρα της τιμωρίας
Στα τεσσερα στον καναπε …. Λιγο σαλιο στο «κουλουράκι» και το σπαθακι μπαινει στη κατάλληλη θέση ( εγώ το είπα άρχισα να χαλάω με τις παρεες που κανω ) ..
Οι παρακάτω σκηνές είναι άκρως ακατάλληλες για ανηλίκους …. Αλλα τα ήθελε ο κωλος της ..με συγχωρείται δηλαδή …
Όταν καταλαβα ότι πλησιαζε το τέλος …την γυρισα ..αφαίρεσα το «αδιάβροχο» και καπου μεταξυ στοματος ..προσωπου ..βυζιων … βρεθηκαν μερικες χιλιαδες μικροι «Excalibur”

Κατά την αποχώρηση … είχαμε χαμογελάκια …περασατε καλα …. Μην χανεστε …
Καλα περασαμε γαμωτω …
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, GALLAS και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2018
Μας κάυλωσες βραδιάτικα. Χαλάλι σου. Καλά να περνάς!Χαμόγελο
10 Ιουλίου, 2018
Αχ ρε Λια... μας το ξεμυαλισες το παιδί... Money MouthMoney Mouth

Και το μυαλό του ήταν μόνο στις δουλειές Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πάντα τέτοιες «καταδρομικες» εις το κέντρο εύχομαι Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
10 Ιουλίου, 2018
jacuzi και "κουλουρακι" 100 € ...?? Χμμμ; επειδη εχω υπαρξει και εγω μεγαs χορηγοs με καποια πλακα καπου σιγουρα για "ευγνωμοσυνη " αλλιωs τα θυμαμαι ....ειμαι και εγω απο αυτουs που αποφευγω πλεον το κεντρο "σαν τον διαβολο το λιβανι " οποτε εχω μια αποχη μεγαλη ....ευχαριστω !!!!Καπέλο .... ωραια κριτικη παντωs και μου ξυπνησεs "κατι " για την Λια ...μαλλον τελικα θα κατεβω κεντρο ...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
10 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδη ξεπερασαμε κατα πολυ την ωρα δεξου το 100 σαν "ενδεικτικο"
E
Excalibur
10 Ιουλίου, 2018
Φιλε Σπαθατε ευγε σου
που σου αρεσουν κωλοι,
οι βυζοι εχουν τη χαρη τους
μα δεν αξιζουν ολοι.

Κι αμα της Λιας τα βυζια
σε καναν να καυλωσεις
εσυ ομως στο κωλο της
πηγες να ξεσπαθωσεις.

Η Λια ειναι μαστορισσα
στο κωλο και στη γλωσσα,
και οσα πληρωσεις για αυτην,
αξιζει αλλα τοσα.

Και κωλους αν εσυ γαμας
και θελεις να το κρυβεις
μη λες πως δηθεν φταιν γιαυτο
Κωλο-γερος και Τριβης.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5