Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεράκι Κυριακής και μέσα στις καινούργιες αφίξεις "εντοπίζω" την Αουρόρα....Ξανθούλα και με ωραίο γλυκό προσωπάκι στις φωτογραφίες, ήταν το κίνητρο για να κατευθυνθώ εκεί...
Επικοινωνία λοιπόν με το γραφείο και ραντεβουδάκι το βραδάκι και συγκεκριμένα τα μεσάνυχτα....Κουλ

Έφτασε η ώρα και είχα καθίσει στο σαλόνι του ξενοδοχείου όπου περίμενα τον αριθμό του δωματίου.Τον έλαβα και αμέσως ανέβηκα στο δωμάτιο της Αουρόρα.Χτύπησα ελαφρά την πόρτα και με υποδέχτηκε με ένα ναζιάρικο,παιδικό χαμόγελο ντυμένη με πολύ ωραίο σετ λευκών εσωρούχων όπου έχει και φωτογραφία με αυτά....!
Είναι πολύ εντυπωσιακή κοπέλα,ψηλή,με μακρυά ξανθά μαλλιά,καλλίγραμμο σώμα μοντέλου,απαλή επιδερμίδα που μοσχοβολούσε υπέροχα,όμορφο στήθος και ωραίο πρόσωπο με καταγάλανα μάτια....!
Μιλήσαμε για λίγο στα όρθια,με πήρε αγκαλιά,φιληθήκαμε με ένα γλωσσόφιλο διαρκείας και καθίσαμε στην άκρη του κρεβατιού...

Αγγλικά γνωρίζει ελάχιστα αλλά καταλαβαίνει,μιλά κυρίως ρώσσικα και απ΄τα λίγα που γνωρίζω αναπτύξαμε μία μικρή συζήτηση.Είναι η πρώτη φορά που επισκέπτεται την Αθήνα,απ'ότι μου είπε ήμουν και απ΄τους πρώτους που γνώρισε καθώς στο ξενοδοχείο έφτασε το μεσημεράκι με την πρωινή πτήση...
Συνεχίσαμε με πεταχτά φιλιά στο στόμα όπου μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα,της αφαίρεσα τα εσώρουχά της και τις "πλατφόρμες" που φορούσε στα πόδια της και συνεχίσαμε τα τριψίματα σώμα με σώμα.Κατέβηκα πιο κάτω για να περιποιηθώ το "γατάκι της",μοσχομυριστό και πεντακάθαρο όπως όλο της το σώμα...Αρκετή ώρα στοματική περιποίηση από μέρους μου με την Αουρόρα να δείχνει εκφράσεις ικανοποίησης με αναστανεγμούς αλλά και κλειστά μάτια....Μικρή διακοπή και φιλιά με πάθος ξανά.Ντροπή
Ήρθε η σειρά της και κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή για να ανταποδώσει την ανάλογη περιποίηση....Πολύ καλό στοματικό από μέρους της με άψογες κινήσεις της γλώσσας,καραμέλωμα στα @@@κια και αναβοκατέβασμα της γλώσσας στον κορμό με λάγνες ματιές....
Τοποθέτηση του προφυλακτικού με το στόμα της και συνέχεια του στοματικού για λίγο με προφύλαξη τώρα και με λίγη χρήση χεριού.
Την σταμάτησα διακριτικά καθώς θα είχαμε πρόωρο τέλος.....

Έτσι λοιπόν με στήσιμο από την Αουρόρα στα πλάγια ξεκινήσαμε το σεξ....Η συμμετοχή της σε άριστα επίπεδα με γλωσσόφιλα διαρκείας,εκφράσεις ευχαρίστησης και λάγνες ματιές.Αλλαγή στάσης και ιεραποστολικό όπου με πιο γρήγορες διεισδύσεις μας βρήκε το τέλος....

Κάθισα δίπλα της και μιλήσαμε λίγο μίας και είχαμε λίγα λεπτά ακόμη.Με πήρε απ΄το χέρι,το τοποθέτησε γύρω απ'το κεφάλι της και ξάπλωσε δημιουργώντας μία άκρως ερωτική ατμόσφαιρα...Ειλικρινά απ'τις πιο "ζεστές" κοπέλες που έχω συναντήσει με πολύ καλή συμπεριφορά,ένιωθα ιδιαίτερα στο τέλος σαν να είμαι με την κοπέλα μου.Κοίταξα το κινητό μου και η ώρα πλησίαζε στο τέλος καθώς ήμασταν έτοιμοι να αποκοιμηθούμε αγκαλιά... Έρωτας Ετοιμάστηκα και αφού ντύθηκα φιληθήκαμε ξανά και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το επόμενο της tour στην Αθήνα....!

Συμπερασματικά, πρόκειται για ένα πολύ γλυκό κορίτσι,μπιμπελό όπως ανέφερα με άψογες υπηρεσίες,όμορφη και με όρεξη να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της.Πιστεύω πως όποιος την επιλέξει θα μείνει ευχαριστημένος και δύσκολα δυσαρεστημένος....

Στον τίτλο "κλέβοντας" λίγους στίχους απ΄την επιτυχία του Βρεττού ,με το τραγούδι Φώναξε με αναφέρομαι στα γαλανά μάτια της τα οποία είναι πολύ όμορφα όπως και το υπόλοιπο σύνολο....Οπότε αν κάποιος φέρει σύννεφα στα μάτια σου να κλαίνε ΦΩΝΑΞΕ ΜΕ....!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού