Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μου προσφέρει ποτό και είπαμε 2 κουβέντες να σπάσει ο πάγος. Με ρωταει αν ειμαι ετοιμος, απανταω ναι
Αρχιζει να με φιλαει σε ολο το σωμα και φτανει να μου παιρνει πιπα με ειχα καυλωσει τερμα, τη σταματαω για να μην τελειωσω... μου πιανει το κεφαλι και αρχιζει να τον παιζει μπροστα μου, μολις καυλωσε τρομαξα καπως αλα με το που μου το εβαλε στο στομα σα να μου αρεσε καπως, μετα το πηρα στο χερι μου και ξεκινησα μονος μου να παιζω μαζι της,μετα απο κανενα 10λεπτο με γυρναει στα 4και μου βαζει δαχτυλο για να ανοιξω και σιγα σιγα μπαινει με ρωταει αν ειμαι οκ της λεω ναι, στην αρχη ξεκινησε αργα μετα συνεχισε με δυναμη και γρηγορα, νομιζω οτι καταλαβε οτι μου αρεσε και το εκανε ποιο παθιασμενα με γυρισε ανασκελα και ξανα μπηκε ολη μεσα ,ενω με γαμαγε μου τον επιασε και αρχισε να μου τον παιζει μετα απο λιγη ωρα δεν αντεξα... τελειωσα.. ηταν υπεροχη... και οντως πολυ καθαρη... ανεπιφυλακτα την προτεινω
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, makis254, SheFucker και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2018
Ωραίος παίχτη να σε εχει στα 4 και σε πηδάειΓλώσσα πρέπει η κωλάρα σου τωρα να ηρθε στα ίσια,που βρισκουμε το τηλ της?
P
PERIKLISPERI
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1