Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Ζήνα τη συνάντησα 3 φορές διάστημα 2 μηνών. Να κάνω μια ανασκόπηση.

Θετικά: Εμφάνιση, μικρή αδύνατη με όμορφα πράσινα μάτια και κωλαράκι που αψηφά τη βαρύτητα.
Καθαριότητα σε σημείο που όπου και να την μύρισα μοσχοβολούσε. Ευτυχώς δεν ήρθε ποτέ πασαλειμένη με κρέμες και πάντοτε φορούσε διακριτικό άρωμα, σημαντικό για εμένα που είμαι δεσμευμένος.
Είναι τόσο εύκολο να τη χειριστείς χωρίς να σε κάνει να ιδρώνεις και να κουράζεσαι.
Απολαμβάνεις ολο της το σώμα απο όπου και να την έχεις δίπλα σου, πάνω ή κάτω σου.
Αν και καπνίζει, ενώ εγώ τώρα όχι, δεν με ενόχλησε τσιγαρίλα στα φιλιά.
Στο κυρίως πιάτο σερβίρει με ευχαρίστηση αυτό που θέλω, χωρίς ξενερωτικά. Τη δεύτερη φορά που τη συνάντησα, όταν αισθάνθηκε κουρασμένη δεν προσπάθησε να κλέψει αλλά μου ζήτησε ευγενικά να πάμε πιο ήρεμα και το σεβάστηκα.
Κατάλαβα ότι όσο με γνώριζε, τόσο ήταν πιο άνετη και έβγαζε καλύτερη απόδοση.

Αρνητικά: Πιστεύω ότι ίσως να της πηγαίνει καλύτερα αν πάρει λίγα κιλά παραπάνω, αλλά αυτό είναι και θέμα γούστου. Ίσως κάποιες στιγμές αισθάσθηκε πιο άνετα και ξεχάστηκε λίγο με την κουβέντα.

Δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω (τέταρτη φορά του πούστη! γκόμενα έχω!) αλλά μέχρι τώρα έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Αλλιώς όχι τρίτη, ούτε καν δεύτερη δεν θα τη ξανασυναντούσα.

Καλά να περνάμε μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 merts, Ζήνα(2), napoleonV1 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού