Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βράδυ Σαββάτου και ενώ οι περισσότεροι βλέπουν μπάλα εγώ έκανα τσάρκα στην Disney της Ελλάδος με τους Επιρρεπή, χχχ, Νάσο, 3 θρύλους του Μεταξουργείου που έχουν δικασει 100 κορασιδες Ναι!Προσκύνημα. Πήγαμε σε πολλά σπίτια δίχως να βρούμε κάτι αξιόλογο. Όταν μπήκαμε στο εν λόγω σπίτι είδα την τσα2 Βουδα να είναι στο κινητό και να χαζευει στο fb αντί να φέρει μέσα τα κορίτσια Θυμός. Κάποια στιγμή σήκωσε το βλέμμα μας χαιρετισε και έφερε 2 κοπέλες, μια μελαχρινή που δεν θυμάμαι χαρακτηριστικά και την Αλισα, μια μιλφ καστανή, με εκφραστικα μεγάλα ματιά, μέτριο πρόσωπο για μένα, βυζι 2αρι ολίγων πεσμένο και μέτριο σώμα. Σου έδινε την εικόνα για μια γλυκιά νοικοκυρά που μέσα στο κρεβάτι δίνει πόνο. Ευχαριστησαμε και βγήκαμε έξω.
-Νάσος: Ωραία γυναίκα παιδιά...
-Επιρρεπής : Ναι είναι Μαλακία.
-Νάσος: Μου αρέσει πολύ Έρωτας
-Quaresma: Ε τότε γαμα την Καπέλο
-Νάσος: Δεν ξέρω...
-χχχ: Τι είναι φίλε, μίλα μας, μη μας κρατάς σε αγωνία Χμμμ;
-Νάσος: Νααα... ξέρετε...
-Quaresma: Βγαλτω από μέσα σου Καπέλο
-Νάσος: Μου βγάζει κάτι πέρα από το να την γαμησω και να φύγω... θέλω να μπω αλλά νομίζω ότι δεν θα λειτουργησω γιατί θα ήθελα πρώτα να της μιλήσω Έρωτας.
-χχχ: Αμάααν, ο τύπος μαλακωσε Λύπη.
-Επιρρεπής: Όλοι άνθρωποι αλλάζουν μεγαλώνοντας Γερο-μύστης
-Quaresma: Κρίμα και ήσουν το είδωλο μου Λύπη
-Νάσος: Τι να πω παιδιά δεν μπορω να το ελέγξω Ντροπή

Μετα απο αυτό το σοκαριστικο διάλογο διαλυθηκαμε γιατί δεν άρεσε καμία σε κανέναν μας πέρα από την Αλισα στον Νάσο Money Mouth.

Πριν μπω στο μετρό μου δημιουργήθηκε ένα σενάριο, ότι και καλά αυτή είναι η γυναίκα του και με αποπλανει. Μέσα σε νανοσεκοντ καυλωσα μόνο στην ιδέα Ναι!

Γυρνάω σφαίρα πίσω, η τσα2 δεν έχει κουνηθει χιλιοστο Θυμός, δίνω λεφτά και μπαίνω μέσα.
Το δωμάτιο μέτριο με μια 14 τηλεόραση που έχει χιόνια να παιζει τσόντα, μια μουνάρα ξανθιά να παρτουζωνετε με 3 Ναι!
Μετα απο λίγο μπαίνει η γυναίκα αμιλητη. Λέει ένα γεια και πάει στην καρέκλα να βάλει τα εσώρουχα που έβγαλε, ενώ πρώτα άνοιξε την καποτα Θυμός. Μου λέει να καθισω στο κρεβάτι για να πάρει πιπα σε πεσμένο μόριο δηλαδή προκατακτικά 0Θυμός
Η πίπα της σε πεσμένο μόριο ήταν μέτρια, καυλωσα μόνο από την τσόντα Ναι!. Πηγα να της πιεσω το κεφάλι για βαθύ λαρυγγι, που φυσικά και αρνήθηκε. Σταμάτησε την πιπα με 70αρα στυση και ανέβηκε πάνω. Και εκεί έκανε τα δικά της. Μου είπε με αυστηρό ύφος ότι θα έχω τα ποδια μου ενωμενα Θυμός. Πραγματικά δεν με βόλευε η στάση και εκεί φαινοντουσαν άσχημα μερικά περιττά κιλά που έχει στην κοιλιά της. Όλο αυτό μου έριξαν τη στυση Κεφάλι σε τοίχο!. Σηκώνομαι όρθιος και της λέω να πάρει πάλι πιπα μπας και γίνει κάτι.
-No after sex.
Πιο σεξ μωρή γαμω το κέρατό του Νασου Θυμός
Ξεκινάει μια μαλακια που ούτε σε αυτό είναι καλή Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Ευτυχώς, που είχε την μουνάρα στην τσόντα και καυλωσα, ευχαριστώ κοπελιά Καπέλο
Την γυρνάω στα 4 και αρχίζω απαξιοτικο σφυροκοπημα Ναι!, με την πουτανα να βογγητα.
Ετσι να βογγας παλιοκλεφτρονι που το παίζεις και ιστορία.
Έδινα πόνο για 3 λεπτά μέχρι να με σταματήσει λόγω πόνου όπως είπε Μαλακία.
-Do u want to cum on your tits.
-No, it's normal sex
-So, what do you want? Χμμμ;
-Handjob Καπέλο
Μου τραβαγε μαλακια αλλά ήταν άθλια. Της είπα ότι αν θέλει να φύγω να γυρίσει στα 4 μπας και τελειώσω πράγμα που έκανε.
Το σφυροκοπημα πήγαινε σύννεφο, η τσόντα με καυλωνε, αυτή στα 4 είναι ωραία, αλλά δεν εχυνα Κεφάλι σε τοίχο!
Τοτε φαντασιωθηκα ότι την γαμαγα στο σπίτι του Νασου και αυτός γύρισε σπίτι κουρασμένος από την δουλειά για να βγάλει το μεροκάματο για αυτόν και την γυναίκα του και μας έκανε τσακωτους στο κρεβάτι Ναι!Κατσικογάμης. Στην ιδέα και μόνο έβγαλα 5 κουταλιές της σούπας στο μουνι της Αλισας εν μέσω βογγητων Ναι!. Έκατσα και λίγο παραπάνω για να στραγγιξω. Η κοπέλα δεν γουσταρε που δεν εβγαινα, αλλά στα αρχιδια μου Γαμήσου
Μετα η κοπέλα μου είπε ότι την πονεσα λιγάκι και να είμαι πιο ευγενικός την άλλη φορά . Ήθελα να της πω, ότι και εγώ έχυσα εξαιτίας της τσόντας και ενως σεναρίου που δημιούργησα, γιατί αυτή είναι χάλια στο σεξ, αλλά δεν ήθελα να τσακωθω. Είπαμε 2-3 βλακειες και έφυγε για να φολιασει άλλους πελάτες Θυμός

Συμπερασματικα, μία μέτρια μιλφ με εκφράστικα μάτια και καλό στήθος. Στο σεξ σάπια. Αν παίζει καμία καλή τσόντα στο δωμάτιο μπορεί να φτιαχτητε,διαφορετικά θα πρέπει να έχετε να αδειασετε καμία εβδομάδα.

Η τσα2 δεν κουνηθηκε καθόλου από την θέση της. Προτιμότερο να υπήρχε ένας κουμπαρας αντί για αυτήν.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gundick, abelo7979 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2018
Από τις ιστορίες που θα λες στα παιδιά/εγγόνια σου και μελλοντικά μέλη του Μπου ώστε να ξεκινήσουν μελετημένα.
10 Ιουλίου, 2018
ρε νιμου ποιος σου ειπε να γαμας τις γκομενες μας χωρις να μας ρωτησειςΘυμόςΘυμόςΘυμός
10 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σορρυ φίλε, ήταν το ένα στιγμιαίο λάθος ΝτροπήMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3