Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 150 10
Sex Studio 343616
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο καιρο τωρα, απο τη στιγμη που εμφανισθηκαν οι φωτο της Ντιανας στο web, πραγματικα θαυμαζω το πανεμορφο κορμι της.Σκεφτομουν : «Πραγματικα το κορμι της φαινεται πανεμορφο. Να δεις που απο φατσα δε θα λεει». Χθες λοιπον Σαββατο το μεσημερακι, εχοντας καλη διαθεση και αρκετο χρονο, ανεβηκα τα σκαλια της Κατεχακη 5 για να συναντησω τη Ντιανα. Η τσατσα πραγματι μου ανοιξε και μου παρουσιασε την κοπελα. Εχοντας στο μυαλο μου τα παραπανω, ειχα μεγαλη αγωνια να δω το προσωπο της: Με περιμενε μια θετικη εκπληξη: Η φατσουλα του μωρου αυτου, ειναι οχι απλα ομορφη, αλλα μπορω να πω ισως η πιο ομορφη που εγω προσωπικα εχω δει στον χωρο αυτο. Μικρουλα Ρουμανα, ξανθο πανεμορφο μωρο.. Στην συνεχεια και αφου η κοπελα αποσυρθηκε στο δωματιο της, ρωτησα την τσατσα τι προγραμματα κανει και εαν κανει ελευθερο στοματικο. Δυστυχως για μενα, δεν εκανε. Ευτυχως ομως τελικα πηρα την αποφαση και περασα με φουλ προγραμμα. Λεω ευτυχως γιατι η εμπειρια που ειχα με αυτο το μωρο, ηταν υπεροχη. Το κορμακι της ειναι οπως στις φωτο: τελειο. Απαλο δερματακι που μοσχοβολουσε, αισθηση gfe στην συμπεριφορα της , χωρις υπερβολες, χαριτωμενη , γλυκεια.. τι αλλο να ζητησω; Η αισθηση που μου εδινε, πραγματικα πανεμορφη! Την σκεφτομαι ακομη..
(Υποψιν οτι δεν μιλαει Ελληνικα (ειναι μονο 2 μηνες στην Ελλαδα))

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
asximos100
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
69
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2018
Προς διαχειριστη: παρακαλω μπορειτε να αφαιρεσετε απο τις υπηρεσιες της κοπελας το «ελευθερο στοματικο» που εκ παραδρομης εγραψα στην κριτικη μου? Ευχαριστω και συγνωμη.
09 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι. Διορθώθηκε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2