Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Αναστασία είναι καινούρια μιλφ στον οίκο,Ρωσόφωνη,με μαλλιά μαύρα λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,πρόσωπο στρογγυλό,δέρμα κατάλευκο,σώμα κανονικό προς το γεμάτο με κάποιες ατέλειες.Την πέτυχα στην τρίτη βάρδια μόλις είχε γίνει η αλλαγή και ήμουν ο πρώτος πελάτης της.
Τα Ελληνικά της είναι μέτρια και σπαστά,μπορείς να συεννοηθείς άνετα και φαίνεται ότι στην χώρα μας είναι αρκετό καιρό.
Στο δωμάτιο μπήκε με πολύ καλή ενέργεια αλλά με στόχο να με ξεπετάξει όπως αποδείχθηκε στην συνέχεια.Συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος.Άρχισα να την χουφτώνω αλλά δεν την είδα καθόλου δεκτική σε πιασίματα στο μουνί της.Στα φιλιά ήταν ιδιαιτέρως αρνητική όπως και στα γλυψίματα στο κορμί της.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η Αναστασία ξεκίνησε το τσιμπούκι αφού πρώτα με ρώτησε πως το επιθυμώ και της είπα ελεύθερο.Το τσιμπούκι της ήταν ιδιαίτερο από την άποψη ότι το έβαζε απότομα βαθιά και ξαφνικά απότομα το έβγαζε απο το στόμα της.Το έκανε 3-4 φορές στην αρχή βγάζοντας και κάποια θεατρικά επιφωνήματα.Μετά το τσιμπούκι της το ομαλοποίησε σε ένα καθημερινο μέτριας ηδονικότητας τσιμπούκι.Στο 69 ήταν αρνητική παρόλο που ανακοινώθηκε στο πρόγραμμα.
Μετά απο εκεί και πέρα η όλη φάση περιλάμβανε μόνο θέατρο,βιασύνη να με ξεπετάξει όπως και πέτυχε τελικά μιας και στα 9-10 λεπτά περίπου συνεύρεσης σηκώθηκε και με παράτησε χωρίς να έχω ολοκληρώσει.
Την πήρα με αυτήν απο πάνω μου όπου κουνιόταν ατσούμπαλα,λέγοντας μου λόγια ψεύτικα που φαινόταν ότι δεν τα εννοούσε,χωρίς γλυψίματα απο μέρους μου. Σε πρόταση μου να με γλύψει αυτή στον λαιμό ήρθες πιο κοντά μου κανά δύο φορές το έκανε αλλά μέχρις εκεί δεν ήταν καθόλου πρόθυμη.
Την έβαλα πισοκωλητό όπου την κάρφωσα δυνατά και πιστεύω ότι αυτή η στάση θα ήταν η καλύτερη της.
Στο ιεραποστολικό την πήρα για λίγο μιας και ξενέρωσα από την όλη βιασύνη της ,το θέατρο και την αμυντική της στάση.Μάλιστα μου έδειξε και το ρολόι της λέγοντας μου για τον χρόνο.
Δεν θυμάμαι αν επιτρέπι cob ή όχι μιας και πάει καιρός που την πήρα.Αυτό που θυμάμαι όμως είναι ότι μόλις την κάλεσε η υπηρεσία διέκοψε την συνουσία λέγοντας μου για τον χρόνο και έφυγε.
Εν κατακλείδι η Αναστασία σε υπηρεσίες και συμπεριφορά είναι η μέρα με την νύχτα συγκρινόμενη με άλλες κοπέλες του μαγαζιού όπως η Ειρήνη,η Μαρίνα και η Ελένη η Λευκορωσίδα.Σίγουρα δεν πρόκειται να την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού