Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν ειχα σκοπο να γραψω αλλα με αφορμη την προηγουμενη κριτικη του συναγωνιστη θεωρησα οτι επρεπε να το κανω...απειρος σχετικα στο αθλημα του αγοραιου ερωτα εψαχνα καπου να χωσω το μοριο μου θελοντας ομως να χτυπησω κατι δυνατο μιας και ειμαι ιδιοτροπος γενικα! Θα αναφερθω στην συγκεκριμενη κοπελα την οποια επισκεφθηκα 2 φορες μεσα σε 2 μερες οι οποιες ηταν πανομοιοτυπες! Σκαω στο μαγαζι πολυ descent η τσατσα μου λεει εχω δυο κοπελες την εμμυ κι αλλη μια που την λυπηθηκε η ψυχη μου και δεν θυμαμαι ονομα! Επειδη την ειχα ξαναδει την εμμυ μου ειχε καρφωθει να την παρω γιατι ειναι ξανθο κοντουλικο με γαλανα ματια ωραια δοντακια μικρο βυζακι απαλο δερμα και αφρατο κωλαρακι (αν κι εχει κυτταριτιδα)! Επισης με καυλωσαν τα πορνοπαπουτσα της! Μπαινω δωματιο το οποιο εκ πρωτης οψεως φαινεται πολυ φρεσκο και σε 4 λεπτα σκαει το μωρο!με κοιταει δεν μιλαει και αρχιζει να πλησιαζει! Και τις δυο φπρες το ιδιο σκηνικο! Μου ριχνε ενα βλεμα του τυπου "κοιτα τον μαλακα που εχει ορεξη" και καθεται στο κρεβατι και με ρωταει "χωρις?".....μαλιστα λεω τελικα δεν αλλαζει τιποτα! Ωστοσο το τσιμπουκι της μ αρεσε αρκετα και με εξεπληξε! Περασμα καποτας και την πρωτη φπρα την εβαλα πρωτα στα 4 για να βλεπω τη θεα και μετα ιεραποστολικα εχοντας τα ποδια της πανω μου..στο γαμησι το μωρο βγαζει καποιες χαρακτηριστικες κραυγουλες που ειναι ακρως καυλωτικες αλλα....το προσωπο παροτι ομορφο ειναι ωρες ωρες λες και σε εξυπηρετει δημοσια υπηρεσια...με τα πολλα και τις δυπ φορες καταφερα να χυσω γιατι ουτε εκλεβε ουτε με ξενερωσε τοσο πολυ! Αλλα γενικα ενω ειναι δυνατο για τα γουστα μου.. εχει θεμα στη συμπεριφορα..σου περναει μια ειρωνια καθε φορα...παρκινκ σχετικα ευκολο γιατι πηγα με μηχανη! Τωρα αν θα ξαναπηγαινα δεν μπορω να ειμαι σιγπυρος γιατι ηδη πηγα 2 φορες! Εν συγκριση με την υπολοιπη περιοχη το μωρο νομιζω οτι αν βελτιωνε συμπεριφορα θα ηταν θανατος! Ελπιζω ν βοηθησα! Καλο καλοκαιρι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.002
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, jimadams71, sexaddict7

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού