Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327030
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αναφερω το παρακατω συμβαν γιατι δεν μου εχει ξανα κατσει κατι τετοιο.
Σαββατοβραδο και μετα απο μια εξοδο με ολα αυτα που ειχαν δει τα ματια μου με τα σορτσακια και τα φουστανακια ειχα καυλες.
Βλεπω οτι στο Αριστοτελους 6 ητανε η Paris που της εχω μεγαλη αδυναμια και λεω να κανω μια σταση απο εκει αφου ηταν στο δρομο της επιστροφης.
Δυστυχως το μωρο (Paris) ηταν πιασμενο και βλεπω τις διαθεσιμες κοπελες. Η Kiara και η Λαουρα.
Και λεω να μην παω σε ντοπιο πραμα και επιλεγω την Kiara. Η Kiara η οποια δηλωνει 24 ετων και είναι απο Γερμανια.
Βεβαια την κανεις πανω απο 30 και το καταλαβενεις απο τα μποτοξ που εχει κανει στο προσωπο. Στο κορμι ΤΑΤΟΟ λυπος και αγιος ο Θεος.
Με συνοδευει η τσατσα στο δωματιο της δινω το ταλαρο για το απλο προγραμμα και φευγει. Περιμενω να ερθει η Kiara και μετα απο λιγο εμφανιζεται.
Μπαινει μεσα στο δωματιο και εχω αραξει στο κρεβατι με το μποξερακι και η πρωτη κουβεντα που λεει: Bγαλε το ΜΠΟΤΣΕΡΑΚΙ. Χμμμ λεω ωραια ξεκινησαμε.
Τεσπα λεω ας το προσπερασω. Αρχιζω να την πασπατευω και εξερευνουσα το σωμα της. Δυστηχως τα ψωμακια και η κυταριτιδα δεν λυπανε οπου στο σαλονι καλυπτε η ρομπα που φοραγε.
Στην συνεχεια σκιβει βαζει σκουγο και αρχιζει και κανει πιπα με μανια! Πανω κατω το κεφαλι ασταματητα τοσο γρηγορα που δεν προλαβαινε τα ερεθιστει ο πουτσος μου.
Μετα απο λιγο την σταματω και της λεω ανεβα. Τον βαζει μεσα και συνεχιζει εντονα αλλα δεν καταλαβενα πολλα πραγματα.
Στο 2 λεπτο βγαινει, γιατι κουραστηκε μαλλον και στινει κολο, λεω αντε να δω τι λεει και απο πισω.
Γυρναω και το πρωτο πραμα που αντικριζω ειναι ενα μεγαλο λευκο σημειο πανω απο την ουρα το οποιο πρεπει να ειναι απο αφαιρεσει τατουαζ ή μπορει να και λευκη δεν ξερω.
Αρχιζω και της τον καρφωνω με δυναμη μπας και το απολαυσω λιγο αλλα δεν ειχε καμια διαφορα. Πραγματικα τετοιο μουνι πιατο δεν εχω ξανα γαμισει.
Τεσπα και αφου εχω αρχισει και σταζω απο ιδρωτα βγαινω και και της λεω γυρνα και μπαινω παλι απο πανω.
Και αφου εχω αρχισει παλι και της τον βαζω δυνατα και με μανια και λεω αντε να τελιωνω καποια στιγμη. Αλλα το τουνελ δυστηχως ηταν ατελιωτο.
Βγαινω σηκωνεται και αρχιζει να μαζευει τα ρουχα της να φυγει. Της λεω που πας δεν εχω τελιωσει ακομα. Και μου λεει ειμαι πανω απο 20 λεπτα και δεν εχουμε αλλο χρονο.
Της λεω ουτε 10 λεπτα δεν εισαι εδω. Μου λεει προβλημα σου. Της λεω κοιτα εαν δεν τελιωσω γενικα δεν γινεται δουλεια ετσι. Και μου λεει γιατι τι θα κανεις?
Της λεω ζητησω τα λεφτα μου πισω. Και μου λεει γιατι και πιπα σου πηρα ΣΕΞ καναμε. Ναι της λεω γενικα εχω ξανα ερθει και γεν γινεται ετσι.
Μετα πολλα μου ειπε και αλλες μαλακιες που λεει και ειναι η γκομενα σου που πριν της ερθει η περιοδος και χειροτερα. Μετα και να ηθελα δεν μπορουσα να μπω.
Φευγει κανω και εγω ντουζ και κατευενω. Μου λεει η τσατσα ολα ΟΚ. Της λεω τι ΟΚ ουτε καν τελιωσα. Α μου λεει ησουν πανω απο 25 λεπτα στο δωματιο.
Της λεω με δουλευεις και εσυ? Δεν ερχομαι πρωτη φορα εδω περα. Ε μου λεει εδω δεν ειναι μπουρδελο ειναι στουντιο. Ε της λεω νταξ δωσε μου τα λεφτα μου να φυγω.
Ε μου λεει δεν γινεται αυτο. Της και εγω ηρθα εδω περα να περασω καλα και μου σπασατε τα αρχιδια. Μου λεει αν θες αφησε το τηλεφωνο σου να μιλησεις με καποιον υπευθυνο.
Της τωρα θα μιλησουμε. Δωσμου τηλεφωνο και επωνυμια εταιριας να τελιωνουμε. Ε μου λεει τετοια ωρα ειναι αργα. Λεω δεν πειραζει ας μην ανοιγε Στουντιο.
Μου λεει περιμενε λιγο. Και μετα εμφανιστηκε με το 50ρικο το πηρα και εφυγα.
Γενικα τετοια απαραδεκτη συμπεριφορα απο πουτανα δεν μου εχει ξανα κατσει. Ναι ΟΚ ολες προσποιούνται αλλα τουλαχιστον κανε τα τυπικα.
Και στο φιναλε αμα δεν θες να γαμιεσαι πηγενε για καλογρια να τρως και να πινεις τζαμπα.
Πραγματικα λεω να μην ξαναπατησω γιατι συχαθηκα την ολη κατασταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Kiara
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, airfather, Ckramer και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2018
Μετα απο 10 λεπτά γαμήσι σου επιστρέψαν τα χρήματα σου στο ακέραιο? Περίεργο Χμμμ;
09 Ιουλίου, 2018
Αν μελετουσες τας γραφας λιγο, θα ηξερες οτι η συγκεκριμενη ειναι βαρυ χειμωνιατικο ενδυμα. Βεβαια οποια και να επελεγες εκεινο το βραδυ.....
16 Ιουλίου, 2018
Ρε φίλε πόσο πολύ συμφωνώ. Είχα και εγώ ανάλογη εμπειρία με την τύπισσα και μάλιστα είχα γράψει κριτική, η οποία όμως δεν ανέβηκε ποτέ. Και μετά που τη ξαναπέτυχα σε τσάρκα με έβριζε κι όλας, ότι ήμουν ο μαλάκας που για αυταρχικό 80€ μου είπε ένα τέταρτο και δεν άφηνε ούτε χάδια και μέσα σε 2 λεπτά με είχε ξενερώσει. Έφυγα και πήρα τα λεφτά μου πίσω και εν τέλη από κοντά δεν είναι και τόσο καλή όσο φαίνεται στο σαλόνι. Τρελό άκυρο στην τύπισσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3