Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49319
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας διαβάσει τις κριτικές των υπολοίπων μελών για την Ήρα,αποφάσισα να την συναντήσω!!!
Η συνάντηση κανονίστηκε μετά από εύκολη επικοινωνία με το γραφείο σε γνωστό ξενοδοχείο των Νοτίων Προαστίων!!!
Η κοπέλα στην ώρα της!!!
Η εμφανισή της είναι με καστανόξανθα μαλλιά και ωραία πράσινα μάτια,πολλά τατουάζ (Εμένα Προσωπικά δεν με χαλάνε!!!) καθως και σκουλαρικι στον αφαλο!!!
Έχει πρόσφατα φτιάξει το στήθος το οποίο βοηθάει στο γενικότερο σύνολο!!!
Στον αγώνα η κοπέλα είναι για φούλ PSE!!! Ξεκινήσαμε αμέσως τα γλωσσόφιλα και στη συνέχεια το πήρε στο στόμα της με μπόλικο σάλιο,Deep throat Και MouthFucking!!!
Το μενού περιελάμβανε μπόλικο ρούφηγμα Αρχιδιών και Γλυφοκώλι το οποίο κάνει εξαιρετικά!!!
Στην συνέχεια με συνεχόμενο Σέξ non stop σε όλες τις στάσεις!!! (Σε όσες μπορείς να φανταστείς)!!!-Χωρίς Διαμαρτυρία-(Γενικά Αργώ Να Τελειώσω!!!)
Βεβαία μια συνάντηση Μαζί Μου δεν θα μπορούσε να λήξει χωρίς να επικεντρωθούμε και στον ωραίο της Κώλο!!!
Είπα ότι θέλω να της σκίσω τον κώλο,μου χαμογέλασε πονηρά και στήθηκε στα 4!!!Κυριολεκτικά μπήκε με αρκετή δυσκολία γιατί έχει στενή τρυπούλα!!!Την γαμούσα έτσι μέχρι να τελειώσει η ώρα και το μουνί της είχε κάνει το κρεββάτι μούσκεμα!!!
Σφυρί ατελείωτο και δεν είπε τίποτα!!!
Στο τέλος της ώρας της ζήτησα να κάτσει στα γόνατα,να μου γλύψει τον κώλο,τα αρχίδια,τον πούτσο και στη συνέχεια της έριξα τα καυτά χύσια μου στο πρόσωπο Της!!!

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τους προηγούμενους συνναγωνιστές πρόκειται για ενα ξανθό milf για καθαρά pse καταστάσεις!!!
Για το Αν θα την ξανασυναντούσα και βέβαια και θα γίνει και στανταράκι Για Άγρια Γούστα!!!

Επειδή δεν μ'αφήνει το σύστημα,Σχετικά με την βαθμολογία:Θα έβαζα Συμπεριφορά:10
Επικοινωνία:10
Διάθεση/Συμμετοχή:10
Σχέση απόδοση τιμής:9

ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΆ,ΝΑ ΠΕΡΝΆΜΕ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΆΩ ΚΑΛΎΤΕΡΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, napoleonV1, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού