Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564553
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Katy έχω βρεθεί 3 φορές.Δεν θα υπάρξει τεταρτη γι'αυτο και γράφω αυτή την κριτική ως γενικό συμπέρασμα,άποψη & επίλογο για το συγκεκριμένο κορίτσι. Αν και τα έχουν γράψει και άλλοι, πρόκειται για ένα καθαρά πετιτ τσαχπίνικο μελαχροινο πλάσμα με εξίσου παιχνιδιάρικο προσωπάκι.Ο δε τρόπος που κινείται ΠΡΟΣ τα εσένα στην αρχή και ΜΕ εσένα στη συνέχεια σε κάνει να καταλάβεις ότι αυτό το κορμί μπορείς μέχρι και να το δέσεις φιόγκο αν θες.Τρομερα ευλύγιστη και ματζινεβελη και φυσικά καθαρή.
Την πρώτη φορά που την πήρα ήμουν σε πολύ περίεργη ψυχολογική κατάσταση και κουρασμένος.Οι πίπες ποτέ δε με τρελαίνουν με καποτα οπότε ήμουν αδιάφορος....έως ότου σταμάτησε την πίπα,γύρισε πλάτη και καρφώθηκε reverse cowgirl στον πούτσο μου με τα πέλματα να πατάνε στο στρώμα!Πηρα λίγο τα πάνω μου και μετά από λίγο γυρίσαμε Ιεραποστολικό αλλά σε κάποια φάση είχα την εντύπωση ότι την πονάω από τους μορφασμούς που έκανε με αποτέλεσμα να ξενερώσω λίγο (η ίδια δεν μου είπε απολύτως τίποτα τύπου πονάω κλπ...ίσα Ίσα)και τελικά όσο φιλότιμες προσπάθειες και να έκανε δεν έχυσα καν.(καθαρά λόγω γενικής ψυχολογίας στα τάρταρα).Αυτο που μου έκανε εντύπωση όμως ήταν ότι το πάλεψε παρά πολύ όταν είδε ότι δυσκολεύομαι και έκατσε αρκετή ώρα μαζί μου μετά...Το κράτησα στα θετικά και θα την ξαναδοκιμαζα για δεύτερο γύρο κάποια άλλη στιγμή.
Την δεύτερη φορά πήγα σκαστος απ'τη δουλειά και ήταν μια πολύ καλή συνεύρεση με εναλλαγές στάσεων εμπλουτισμενων λόγω της τρομερής ευλυγισίας της.Φιογκος λέμε!!!!ΚατσικογάμηςΝαι!Κατσικογάμης Μετα το πέρας κάτσαμε αρκετή ώρα αγκαλιά συζητώντας για διαφορά πράγματα...Δε με θυμόταν από την πρώτη φορά άρα πιστεύω ότι είναι γενικά τόσο φιλική σαν άτομο.Στα θετικά και αυτό.
Την τριτη φορά συνειδητοποίησα κάτι που υποπτευομουν από καιρό.Δε με τρελαίνουν οι πετιτ γκόμενες.Ποτε δεν είχα σχέση με μικροκαμωμένη και αν εχω πηδήξει 1-2 μου ήταν αδιάφορες.Το ίδιο συνέβη και με την Katy.Οσο φιλότιμη κι αν είναι (αν και κάποιες στιγμές είναι ένα τσικ πιο θεατράλε με αποτέλεσμα να θέλω να γελάσω),όσο ευλύγιστη κι αν είναι (ΦΙΟΓΚΟΣ), όσο δροσερή κοπέλα κι αν είναι, εμένα προσωπικά δεν με υπερκαυλωνει με αποτέλεσμα να είμαι σίγουρος ότι δε θα ξανακάνω καφέ σπατάλη για το μουνακι της.
Συμπερασματικά:
1.Ευλυγιστη και την κάνεις ότι θες!
2.Δροσερο πολύ φιλικό και αρκετά καυλιαρικο πετιτ πιπινακι! (λιιιγο θεατράκι το παίζει πάντως)
3. Τρεις φορές πήγα,καμία από τις 3 δεν έβαλε τζελ - φρεσκοπλυμενη και τις 3 φορές.
4. Ποτέ δεν έκανε ΚΑΝ νύξη να τελειώνω ακόμα και την πρώτη φορά που ήμουν πολύ προβληματικός.
5.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν κατακαυλώνω μαζί της και αυτός είναι και ο μόνος λόγος που δεν θα την ξανατιμησω.
6.Ημερομηνια Τελείως ενδεικτική όπως καταλαβαίνετε Σπασίκλας , συνευρέσεις σε διαφορετικά στούντιο της αλυσίδας με το ίδιο αρκετά προσεγμένο στυλ όλα...δεν είχα κανένα παράπονο από τις υποδομές και τις τσατσαδες.

Συμπέρασμα: Katy είσαι μία γλύκα! Πάμε γι'άλλα συμπολεμιστές! Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Katy
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Studio Deluxe, anestis_38 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού