Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442370
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την εν λόγω Κυρία ένας συναγωνιστής χρησιμοποίησε τον όρο “γκεϊσα” που τείνει να γίνει του ..συρμού τον τελευταίο καιρό. Οι “γνωρίζοντες” ξέρουν ότι στα ιαπωνικά ο όρος μεταφράζεται ως “καλλιτέχνης”. Κουλ
Ναι, περιγράφει τις γυναίκες που εντρυφούν στα μυστικά της αντρικής ευχαρίστησης και η σωματική ικανοποίηση είναι μόνο ένα μικρό μέρος αυτής. Γερο-μύστης

Εγώ πέρασα μαζί με την Έλενα με τη μέση και τα πόδια μου φρικτά ταλαιπωρημένα από την πολεμική τέχνη με την οποία ασχολούμαι. Θα κάνουμε ταϋλανδέζικο μου είπε με τον σίγουρο τόνο του ατόμου που ξέρει την δουλειά του και την κατάλληλη εφαρμογή της ανά περίσταση. Έκανα απλά ότι μου είπε πως χρειαζόταν για να γίνει σωστά η θεραπεία. Θα πω μόνο ότι οι πόνοι και οι ενοχλήσεις εξαφανίστηκαν και σας συνιστώ να της ζητήσετε το ταϋλανδέζικο. Είναι πραγματικά μια άλλη εμπειρία

Δεν περιγράφω το αισθησιακό στο οποίο ήταν τέλεια απλά σημειώνω ότι όταν νιώθει ότι θέλει να ευχαριστηθεί την ώρα που ευχαριστιέται ο πελάτης αφήνει τον εαυτό της ελεύθερο. (Αλλωστε κατέχει τον τίτλο της "πολυοργασμικής")

Φεύγοντας με άφησε άναυδο λέγοντας μου ότι την επόμενη φορά θα κάνουμε την “ιεροτελεστια του τσαγιού”!!!


http://www.matk.gr/gr/ekpaideytika-programmata/paroysiasi-ekpaideytikon-programmaton/iaponia-i-ierotelestia-toy-tsagioy/

Καλά να περνάτε

Καπέλο
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
netprowler
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
823
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, mad_max, HarisGB και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2018
Φιλαράκι μη ζηλέψεις...ηδη πήρα μια πρώτη τζουρίτσα απο προβιοτικό τσαγάκι ;) Έρωτας
H
HarisGB
09 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Cool Man! Καλά έκανες!

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2