Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H συνάντηση έγινε περίπου πριν περίπου κανένα δίμηνο μετά από εύκολή συνεννόηση Την κοπέλα την είχα ξαναφωνάξει στο παρελθόν οπότε ήξερα τι να περιμένω. Από εμφάνιση έχουμε να κάνουμε με ένα πανέμορφο μινιόν σωματάκι με λευκή και πολύ απαλή επιδερμίδα , ένα φοβερό και σφικτό κωλαράκι.. σκέτη αμαρτία!!! και ένα φυσικό 2αρι στήθος με ρόγα πού ανταποκρίνεται άμεσα. Για το πρόσωπο έχουν γραφτεί πολλά, κατά την γνώμη μου είναι αρκετά όμορφη. Επίσης είναι αρκετά ευχάριστος και επικοινωνιακός άνθρωπος πού εύκολα θα σπάσει τον πάγο αν την συναντάς πρώτη φορά.

Μετά το μπάνιο και τα σχετικά παράπονα του στιλ "Γιατί χάθηκες εσύ τόσους μήνες" (τα γνωστά του επαγγέλματος για να μας δείξουν ότι είμαστε ξεχωριστοί Έρωτας ) άρχισαν τα χαμουρέματα ,γλωσοφίλια κλπ. Γενικά αν είσαι fun των προκαταρκτικών και των παιχνιδιών της γλώσσας η μαρίνα θα σε ξετρελάνει, γλύφει τα πάντα και δεν κωλώνει πουθενά, επίσης έχω παρατηρήσει και από τις άλλες φορές πού την έχω φωνάξει ότι πρέπει να της αρέσει υπερβολικά το 69 και γενικά όταν δέχεται και η ίδια περιποίηση πάντα έρχεται σε οργασμό με εντόνους σπασμούς και τρέμουλο, μάλλον είναι κλειτοριδικια... ή πολύ καλή ηθοποιός!! Ναι! Δάκτυλα μπρος, δάκτυλα πίσω χαστούκια μαλλιοτραβήγματα και κωλοσκάμπιλα, η Μαρίνα δεν έχει τις λέξεις "ΜΗ" και "ΟΧΙ" στο λεξιλόγιο της, είναι αυτό πού λέμε τα κάνει όλα και συμφέρει. Γενικά η όλη φάση κινήθηκε σε PSE ρυθμούς αλλά μπορεί πολύ άνετα, από ότι έχω καταλάβει και από τις παλιότερες συναντήσεις μας, να κινηθεί και σε GFE mode αν και μάλλον δεν είναι αυτό το φυσικό στυλ της.

Συνολικά παίχτηκαν 2 γύροι, εκ των οποίων ο δεύτερος περιλάμβανε και δυνατό σοδομισμό μεγάλης χρονικής διάρκειας. Έναν σοδομισμό τον οποίο η Μαρίνα δέχθηκε αδιαμαρτύρητα εν μέσω έντονων αλαλαγμών από πόνο και ηδονή. Τράβαγε τα σεντόνια, δάγκωνε τα μαξιλάρια αλλά δεν μου έλεγε να σταματήσω παρότι την ρώτησα αρκετές φορές , μια πραγματική σκλάβα του SEX πού βρίσκετε στο δωμάτιο για να σε ικανοποιήσει. Highlight της συνάντησης η Μαρίνα στημένη στα τέσσερα με το κώλο να κοιτά τον ουρανό και εγώ από πάνω της με τα πόδια ανοικτά και τα γόνατα λυγισμένα να της τον καρφώνω σε κάθετη γωνία για αρκετή ώρα. Τι τα ήθελα αυτά τα κόλπα τρομάρα να μου έρθει o γερομπισμπήκης, την άλλη μέρα δεν μπορούσα να περπατήσω από τους πόνους στους τετρακέφαλούς Γερο-μύστης Να επισημάνω επίσης ότι δεν εντόπισα μερέντες στο προφυλακτικό (κάτι πού θεωρώ απαραίτητο για ένα επιτυχημένο πρωκτικό). Εξαιρετικό CIM και τις 2 φορές χωρίς να προσπαθεί να το αποφύγει ή να τρέχει αμέσως στο μπάνιο σαν να την τσίμπησε μύγα τσε τσε.

Γενικά πιστεύω ότι στην συγκεκριμένη κατηγορία δηλαδή "μίνιον κοντοπουτανο με φουλ υπηρεσίες" η Μαρίνα είναι το τοπ VFM. Τέλος πολύ καλά μεσοδιαστήματα με κουβεντούλα και καλαμπούρι καθότι η Μαρίνα είναι και αρκετά έξυπνη και μορφωμένη. Ένα εξαιρετικό και πλήρως συνειδητοποιημένο call girl πού έχει όλο το πακέτο σε λογική τιμή και βάζει κάτω αρκετές πού έχουν καβαλήσει το καλάμι και δεν ξέρουν τι ζητάνε... Μαλακία

ΜUST για τους λάτρεις των μικροσκοπικών κορασίδων!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.578
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Karelis69, Constantinos27, Dimitris-k και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
Εύγε για το γούστο σας!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1