Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εγγύηση για εμενα αυτο το Σοβιετικό κ τιμιο ΜΙΛΦ η Σοφία, ξανθιά κοντούλα, καρέ μαλλί, απίθανη αφράτη κωλάρα, γαμώ τις πίπες με χαιδεμα της βαλάνου με τη γλώσσα, ο,τι σταση θες ενώ στα τέσσερα ειναι απιθανο το θέαμα. Τη πήρα δύο φορες, τη πρωτη ενώ σκουπιζόμουν μπαίνει γδύνεται, τριβόμαστε, μετά το τρίβω στη κωλάρα της κ μ παίρνει πίπα στα όρθια όσο πιο βαθια μπορεί, ήρεμη τεχνική πίπα ενώ έχει μανία με τα μπαλάκια μου, κάθεται τα γλύφει με τις ώρες απαλά κ ωραια ενώ στο όρθιο της εχω αφήσει το εργαλείο στο μέτωπο της κ να με κοιτάει παράλληλα, πάμε κρεβάτι για 69 κ χύνω εκεί στο στόμα της. Δεύτερος γύρος φευγει, πλενομαι, γυρνάει σε 5 δεν ειχε πελατη, ξεκιναμε με πιπα, της λεω ανεβα κ τη στηνω για reverse cow girl για το καταπληκτικό μαυρισμένο κωλί της, παταει κ ποδια στο κρεβατι κ δωστου χτυπημα ανελέητο οσο μπορούσε κ βόλεβε καρφωνα κ εγω, τη γυρνάω κ τωρα δινω εγώ απο κατω με τρελα ηταν κ υγρή ενω τα χερια μου δεν αφηναν την κωλαρα της με τιποτα, καπου εκει χτυπαει η πορτα, προφανως δεν θα εχυνα με τιποτα αφου ηταν η 2η Φορά, τη γυρναω ιεροποστλικο δινω κ εκει πονο για 2-3 λεπτα, μετά πάμε στα αγαπημένα τέσσερα για αυτό το κορμι κ τρυπάω με ταχύτητα σαν το Μάνουελ για αρκετή ώρα, αυτή τη φορά τη φωνάζει η τσατσα κ μετά "τουκ τουκ" βιαζόταν κ η κοπελα ειμασταν αρκετη ωρα τι κάνουμε δεν έχυνα με τιποτα ενω ειχα ιδρωσει, τον παιρνει η θεα στο στόμα, γλυφει μπαλες κ τον παιζει με μανια πολυ ωραια(δεν ειναι ευκολο μη νομιζετε αλλες σε πονανε τρομερα) εναλλαξ τα χερια γτ κουραστηκε Ναι! ε και τα καταφεραμε μετά 3-4 λεπτα με τελειωμα στο στομα παλι. Το Σοφακι ειναι πολυ τιμια κοπελα με σφραγιδα MILF!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, quaresma17.6, STAVROS6969 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
Πολύ ωραία ενημέρωση!

Ξέρεις αν δουλεύει και πρωινή;
08 Ιουλίου, 2018
οχι φιλε μονο απογευμα
16 Ιουλίου, 2018
όλα καλά τα λές συναγωνιστή αλλά το ΜΙΛΦ που περιγραφεις εφυγε από την Ελλάδα!!!ΛύπηΛύπηΛύπηΛύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3