Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 197676
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Τακτικός πελάτης του γραφείου από χρόνια οπότε ότι γράφω έχει να κάνει με πολλαπλές εμπειρίες πού είχα. Βασικά το θεωρώ το καλύτερο αυτήν την στιγμή σε επίπεδο Local Call Girls για τους παρακάτω λόγους:

1.Ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα στην τηλεφωνική επικοινωνία με τις κοπέλες πού απαντάνε. Πάντα ευγενικές και κατατοπίστηκες για τις υπηρεσίες και το πρόγραμμα των κοριτσιών, σου λένε τα πάντα με ειλικρίνεια χωρίς να προσπαθούν να σου φορτώσουν την κοπέλα με τα λιγότερα ραντεβού. Όσες φορές έχει χρειαστεί να κάνω κάποια αλλαγή ή στην ώρα ή στον τόπο του ραντεβού έχουν κάνει ότι μπορούν για να το κανονίσουν.

2. Όσων αναφορά την ακρίβεια των ραντεβού είχα 1 ή 2 φόρες κάποιες μικρόκαθυστερήσεις πού δεν ξεπερνούσαν τα 20 λεπτά αλλά συνήθως είναι αρκετά ακριβείς στην ώρα τους . Επίσεις σε εμένα δεν έτυχε ποτέ να γίνει ακύρωση ραντεβου.

3.Το dress code έχει τηρηθεί όσες φορές αυτό έχει ζητηθεί.

4.ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ!! Έχουν ελάχιστα έχτρα στις χρεώσεις, γιατί σε κάποια άλλα γραφεία τα έχτρα θυμίζουν λογαριασμό συνοικιακής ταβέρνας (π. χ . 2 μερίδες ελεύθερο στοματικό, + 1 μερίδα CIM, +1 μερίδα CIF, + "δεν ξέρω και εγώ τι").

5. Είναι το γραφείο με το καλύτερο VFM για τις κοπέλες του αυτήν την στιγμή
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.576
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, vltepdr, Dimitris-k και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού