Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στο τιμιο αυτο Μαγαζί που εχει χάσει τον σούπερσταρ της,την Καρλα(ελπιζω να ξαναγυρίσει) βρισκω εκει δυο νταρντανικα μιλφ τη Ναταλία και την Ντανα.
Πέρασα με την Ντανα, τη Ναταλί άλλη φορα(περιεργη φουσκωμένη φατσα-ζυγωματικά για αυτο κ δεν πηρα) Η Ντανα εχει κοντο ξανθό-αγορέ μαλλι, μπλε ματια, νταρντανα με μπουταρες κωλαρες, φοραγε κορσε κ δεν μπηρα χαμπαρι τη κοιλια(όχι BBW κ τετοια καμια σχεση αλλα ειχε ενα σωσιβιακι)
Μπαινω στα πολυ ωραια αυτα δωματια επιπεδου στούντιο, ερχετε το ΜΙΛΦ ευδιαθετη βέβαια ξεκινάμε καλο χαμουρεμα(δαχτυλα,γλωσσοφιλα,πιασιμο) μ τον επαιζε κ μετα τον Πηρε ακαποτο στο στομα, Μαστορικη πιπα πολυ Δυνατό πρεσάριμα και πολύ γλυχαρχίδι δεν βαριόταν με τπτ(ουτε κ εγω) λιγο παραπανω σαλιο να γλιστραει καλά θα ηταν το τέλειο, Τα λέμε κ λιγο μηπως κ παμε για σεξ αλλα της Λέω συνέχισα την ειχα καταβρει, τελος παντων μετα απο κανα 8-10 τσιμπουκι παμε στον αγώνα όπου πεσαμε σε αποδοση, ανεβαινει απο πανω δεν χτυπιόταν καλά τη πιάνω για να τη πιστονιάζω εγώ απο κατω συν χαμούρεμα για κανα 2λεπτο θέλει να αλλάξουμε στάση... θέλει στα 4 ξεκινάμε σιγα σιγα μετα ανεβαζω καλους ρυθμους αλλα δεν θα έχυνα σε 5 λεπτα π ηθελε ή περίμενε εκεινη κ μετα "ελα μωρο μου,ναι μωρο μου,ελα ελα" ε δεν βοηθάνε ρε παιδια, τέλος παντων επειδη εβλεπα πως κανενας μας δεν τρελενόταν το γυρνάμε ξανά στην ακάποτη πίπα και τελείωμα στο στόμα που ειναι κ το πολύ καλό της ατού κ τέλος.
Η όρεξη της για πιπα το έσωσε κ το απόλαυσα κατα τα αλλα it's ok

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steeve, professorx, Bonecrusher και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού